İbb çağrı merkezi numarası nedir?

İbb çağrı merkezi iletişim bilgileri vatandaşların sıkça araştırdığı konular arasında yer alıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile iletişim kurmanız gerektiği zaman çağrı merkezi irtibat numarasını kullanmanız mümkündür. Tüm işlemleriniz, soru, sorun, şikayet ve önerileriniz için çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sadece şikayet, öneri ve istek için değil ilgili iş başvuruları için de aramanız mümkündür. Tüm bu işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için İbb çağrı merkezi iletişim bilgilerini hazırladık. Hemen sitemizi inceleyerek ilgili numaraya ulaşabilirsiniz.

İbb müşteri hizmetleri iletişim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşmak zor değil! Ufak tefek işlemleriniz için direk belediye binasını ziyaret etmenize gerek kalmıyor. İlgili soru, sorun ve şikayet bildirimleri, benzeri konular hakkında bilgi almak üzere çağrı merkezi iletişim hattını her daim kullanmanız mümkündür. Genelde vatandaşlar belediye yardımları, başvurular, iş başvuruları, belediyeye bağlı tüm işlemler için irtibat numarasına gereksinim duyuyor. Bu nedenle İbb çağrı merkezi iletişim bilgilerini araştırarak sizler için kaleme aldık. Peki, İbb müşteri hizmetleri numarası nedir? Nasıl bağlanır?

İbb çağrı merkezi irtibat

İbb çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak 7-24 ulaşmanız mümkündür. İbb çağrı hattı ALO153’tür. Acil başvurular, bilgi alma ve daha fazlası için dilediğiniz zaman ALO153 hattını arayabilirsiniz. İlgili çağrı hattı 1994 yılından bu yana halka aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Farklı belediyelerin, resmi kurumların, firma ve şirketlerin çağrı merkezi iletişim bilgilerine de sitemizde yer veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm çağrı merkezi iletişim numaraları için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sitemizde göremediğiniz ama ihtiyacınız olan çağrı merkezi iletişim bilgilerini bize iletmeniz halinde dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir