ICBC, yani Çin Endüstri ve Ticaret Bankası 1984 tarihinde kurulmuş olan Çin’in en büyük bankaları arasında yer alan bankalardan biridir. Kurulduğu zamandan 2015 yılına kadar ICBC’nin Banka’daki pay sahipliği oranı % 75.50’den % 92.8’e yükseldi. Bu hisseler dışında kalan hisseler Borsa İstanbul bünyesinde işlem görüyordu. 2015 yılı sonrasında banka unvanı ICBC Turkey Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedirler. ICBC Turkey, müşteri odaklı bir davranışla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunar. Her bir müşterinin işlemine itina ile cevap verir. Diğer yandan birçok işlem için kaynak sağlar. ICBC Turkey, tüm faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, yurt çapındaki 43 Şubesi, 47 ATM’si ve mobil şubeleri ile hizmetlerini devam ettirmektedirler. Banka Türkiye içinde yoğun bir çalışma yapmaktadır. ICBC bankası içinden, ATM’lerinden ve mobil bankacılıklarından birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Kredi kartı bakiye sorgulama, limit sorgulama, son ödeme tarihi bilgileri sorgulama, kredi kartı borcu ödeme, kredi kartı / Banka kartı kayıp çalıntı bildirim işlemleri, kredi kartı yurt dışı mail order işlemleri, kredi kartı nakit puan bilgi sorgulama işlemleri, kredi kartı adres, telefon, bilgi değişikliği işlemleri, kredi kartı şifre oluşturma, kendi hesapları arası havale yapma, banka kartı şifre oluşturma, internet şubesi şifre işlemleri, telefon Şubesi şifre işlemleri, internet Şubesi teknik destek hizmeti ve daha birçok işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Yurt Dışı Aramaları Telefon Hattı

ICBC sadece Türkiye’de değil birçok ülkede hizmet vermektedir. Bu nedenle yurt dışından yapacağınız aramalar için ICBC yurt dışı hattını kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Türkiye içindeki hesaplarınız hakkında bilgi alabilir, borç sorgulayabilir ya da diğer işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

0090 444 00 50

ICBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bireysel işlemler, kurumsal işlemler, ticari işlemler ve tüm işlemler için banka içinde büyük bir çalışma yapılır. Tüm işlemler kolayca halledilir. ICBC bankası ile ilgili tüm şikayetler, sorular, öneriler için ICBC çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Tüm müşteriler itina ile hizmet almaktadır.

444 00 50

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin