İkea yani Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama Anonim Şirketi, 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Mobilya ve ev eşyaları üzerine birçok ürünü satışa sunmaktadır. Oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çalışma odaları ve alanları, kitaplıklar, raflar, dolap sistemleri, TV ünite sistemleri, sehpalar, vitrin ve konsollar, kutular, dolap içi düzenleyiciler, askılar, kedi yuvaları gibi çok sayıda ürün çeşidi bulundurmaktadır. Aranılan tüm ev malzemeleri İkea mağazalarında bulunmaktadır. Size en yakın İkea şubeleri için hemen web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Saniyeler içinde üye olarak online alışveriş yapabilirsiniz. Eğer internet alışverişi yapmak istemiyorsanız, hemen en yakın mağazaya giderek alışverişinizi yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için İkea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mağazada beğendiğiniz ürünleri daha sonra depodan seçerek almanız gerekmektedir. Kurulduğundan bu yana en çok tercih edilen ev ürünleri mağazası olmuştur. Ürün çeşidi her geçen gün artmaktadır.

 

 

İkea ile ilgili tüm istek, soru, şikayet ve önerileriniz için İkea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız, ürün sorunlarınız ve iade gibi işlemleriniz için İkea çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak, işlemlerinizi kısa süre içinde yaptırabilirsiniz. Saat 09:00 ve 22:00 arasında ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu zamanlar dışında ararsanız muhatap bulamayabilirsiniz. Telefon trafiği söz konusu olabilir. Yoğunluk zamanlarında en mantıklısı e-posta adreslerine mail atmaktır.

 

 

 

İkea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 45 32

 

 

Arama Terimleri; İkea müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İkea canlı destek, İkea şikayet hattı, İkea çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İkea müşteri temsilcisi, İkea çağrı merkezi, İkea müşteri hizmetleri, İkea irtibat numarası, İkea iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin