In Street İletişim Telefon Numarası

In Street Türkiye’de ayakkabı sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2014 yılında ayakkabı mağazası açarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı şehirde mağaza açarak hizmet vermektedir. In Street dünya genelinde bulunan farklı markalara ait erkek, kadın ve çocuk ayakkabılarını satışa sunmuştur. In Street mağazasında Nike, Reebok, Kinetix, Lumberjack, Adidas, U.S. Polo Assn başta olmak üzere Torex, Polaris, New Balance ve Puma gibi markalara ait ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri arasında bot, çizme, spor ayakkanı, sandalet, terlik, ayakkabı ve babetleri bulunmaktadır. In Street mağazası birçok farklı markaya ait ayakkabılarının yanı sıra giyim sektöründe de hizmet vermektedir. In Street mağazalarında giyim sektöründe eşofman, mont, tayt ve ceketlerini satışa sunmuştur. Ayrıca aksesuar alanında bulunan çanta, şapka, bere ve çorap gibi ürünler sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan mağazaları sayesinde ürünlerini müşterilerinin satışına sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan In Street mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipariş kabul kabul ederek uygun fiyatlı ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

In Street müşteri iletişim telefon numarası: 0850 290 07 47

Arama terimleri: In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 thought on “In Street İletişim Telefon Numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik koruma altındadır!