Index Bilgisayar Sistemleri Türkiye’ye ait bilgisayar üretim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak Index Grup’a bağlı olarak 1989 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de bulunan bilgisayar firmalarına ürünlerini kolayca ve güvenli bir şekilde dağıtmak amacıyla kurulmuştur. Daha sonra bilgisayar üretiminin yanı sıra birçok farklı alanlarda da müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Index Bilgisayar markasının ürünleri arasında bulunan bilgisayar, tablet, yazıcı, klavye, işlemci, monitör ve ekran kartları gibi bilgisayar sektörüne ait farklı kaliteden ve uygun fiyatlı ürünleri sayesinde müşterilerinin bilgisayar çevre birimleri alanında kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca Index Bilgisayar ürünleri arasında kendi markasına ait ürünlere ek olarak Datagate, Netex, Artım Bilişim ve Teklos şirketleri ile olan ortaklıkları sonucu birçok farklı markadan sunucu, telefon, ağ ekipmanları ve ağ güvenliği gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Index Bilgisayar Homend ve Despec markaları arasında ortaklık bulunmamaktadır. Homend ve Despec markası grup şirketler adı altında Index Bilgisayar ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde Ankara, İstanbul ve İzmir şehirleri başta olmak üzere birçok şubesi bulunan Index Bilgisayar Sandisk, OPPO, Samsung Electronics ve Türk Telekom gibi şirketlerle distribütörlük anlaşması yapmışlardır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Index Bilgisayar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Index Bilgisayar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Index Bilgisayar müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 22 37

Arama terimleri: Index Bilgisayar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Index Bilgisayar çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin