Oyak Bank, 2017 senesinin son ayında tüm hisselerini ING Group’a devretmiştir ve bununla birlikte bankanın adı ‘ING Bank’ olarak değişerek artık yeni bir sayfa açılmıştır. 2008 senesinden beri ING Bank olarak faaliyetlerine devam eden banka ülkemizde birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Günümüzde bireysel, ticari ve kurumsal alanlarda hizmet vermekte olan ING Bank kısa bir süre içerisinde sunduğu fırsatlarla büyük bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam eden ING Bank’ın Türkiye içerisinde tam olarak 275 şubesi olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte 1615 adet ATM’si bulunan ING Bank sunduğu hizmet ile tüm müşterilerinden olumlu geri dönüş almaktadır. Sunduğu mevduat faiz oranları ile müşterilerinin yatırım yapmasına büyük bir katkı sağlayan banka aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaç, taşıt ve konut kredi taleplerini değerlendirmekte ve onlara düşük faizli olarak krediler vermektedir. ING Bank’ın fırsatlarını öğrenmek istiyorsanız ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak daha çok detaya erişebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen ve onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmakta olan ING Bank aynı zamanda internet ve mobil bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. ING Bank’ın sunduğu hizmetlerde eğer bir problem yaşıyorsanız ING Bank çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi veya banka kartınızın kaybolması, çalınması gibi durumlarda ING Bank iletişim numarasını arayarak yetkiliye bilgi verebilir ve yeni kart talep edebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermekte olan ING Bank müşteri temsilcileri, müşterilerin sorularına yanıt vermek için kesintisiz çalışmaktadır.

ING Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 0 600

ING Bank İletişim Formu

Arama Terimleri: ING Bank irtibat telefonu, ING Bank canlı destek, ING Bank müşteri temsilcisi, ING Bank şikayet hattı, ING Bank iletişim numarası, ING Bank telefon numarası, ING Bank çağrı merkezi, ING Bank müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin