Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2010 yılının Ekim ayında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram; bir sosyal medya platformudur. Genel olarak konseptinden bahsedecek olursak Instagram üzerinden kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilmektedir. Instagram son 2 yılda çok hızlı bir şekilde büyüme kaydederek şuanda dünyanın en büyük sosyal medya platformu olarak bilinir. Bu yazıda sizlere Instagram müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer iletişim yollarından detaylı olarak bahsedeceğiz.

Instagram ilk olarak iki ortak tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk zamanlar sadece fotoğraf çekimi, fotoğrafa efekt verme ve fotoğrafı diğer sosyal medya platformları üzerinde paylaşmaya olanak sağlayan Instagram, zaman geçtikçe kendi başına bir sosyal medya platformu olmuştur. Instagram, 2012 yılında Mark Zuckerberg yani Facebook tarafından satın alınmıştır.

Bugün Instagram’da kullanıcılar anlık olarak fotoğraflar çekebilmekte, fotoğraflarına onlarca efekt ve fotoğraf ayarı yapabilmekte, arkadaşları ile paylaşabilmektedir. Ayrıca kısa videolar da çekebilir bu videoları da efektler uygulayarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca Instagram’da hikaye özelliği bulunmaktadır. Hikayeler özelliği sayesinde herhangi bir fotoğraf veya videoyu hikayenize ekleyebilir, belirlediğiniz arkadaş çevresi ile paylaşabilirsiniz. Bu paylaşmış olduğunuz hikayeler 24 saat sonrasında silinmektedir.

Instagram; Android, iOS ve Windows Phone 8 platformlarında indirilebilir bir uygulamadır. Instagram’daki aktif olarak uygulanabilen efektler şunlardır; Amaro, Mayfair, Rise, Valencia, Hudson, X-Pro II, Sierra, Willow, Lo-fi, Earlybird, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977, Kelvin, Slumber, Crema, Ludwig, Aden, Perpetua.

Bazı Instagram kullanıcıları uygulamayı kullanırken bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu problemlerin en yaygını
ise Instagram hesap kapanma bu problemidir. Diğer problemler ise; hesaba giriş yapamama, şifre değiştirememe, paylaşım yapamama gibi benzeri problemlerdir. Buna karşın Instagram’ın bir yardım merkezi vardır.

Instagram ın 444 lü müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi gibi resmi bir numarası yoktur.

Ancak bir özel sosyal medya şirketi bir Instagram çağrı merkezi kurmuştur. Bu hat üzerinden Instagram kullanıcılarına destek hizmeti vermektedir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak Instagram hesabınızda karşılaştığınız tüm sorunları Instagram müşteri temsilcisine bildirerek kolayca destek alabilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
11870

Instagram’ın resmi destek sayfası üzerinden daha kolay bir biçimde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Aşağıda bulunan Instagram Yardım Merkezi bağlantısı aracılığıyla sayfaya girerek sorununuzun başlığına tıklayıp sorunun detaylı çözümünü bulabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi

Ayrıca Instagram’ın bir iletişim mail adresi bulunmaktadır. Bu mail adresine tüm sorunlarınızı detaylı bir şekilde anlatarak da problemin çözümünü sağlayabilirsiniz.

Instagram İletişim Mail Adresi
[email protected]

Aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden de Instagram’da yaşamış olduğunuz sorunu bize bildirebilirsiniz. Uzman editörlerimiz yaşadığınız problem ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak sorununuzun çözümüne yardımcı olacaktır.

Arama Sözcükleri: instagram iletişim bilgileri, instagram telefon no, instagram canlı destek hattı, instagram müşteri temsilcisi, instagram şikayet hattı, instagram çağrı merkezi iletişim telefon, instagram mesaj gönder, instagram destek hattı

8 YORUMLAR

  1. Hesabım kural ihlali diyerek kapatıldı hicbir suçum olmamasına rağmen. Maille gelen kod ile fotoğraf çekip gönderdim fakat nereye mail atabilirim nereyle iletişime geçebilirim?

  2. Arkadaşlar merhabalar ? Instagram gönderim olmasına rağmen gönderi sayım 0 olarak görünüyor. Takipleştiğim hesaplarda bir sıkıntı yok ama yabancı hesaplar beni 0 olarak görüyor ve bende onların gönderisini sıfır olarak görüyorum ama başka hesaptan bakınca gönderileri gözüküyor ama bende gözükmüyor.Buna bir çözüm bulun lütfen neredeyse tüm hesaplarda böyle bir sıkıntı mevcutmuş. Buna çözüm bulan bulunabilir mi? Sorunu yaşayan varmı yardımcı olurmusunuz?

  3. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN DONDURULAN HESABIM AKTİF HALE GELDİ AMA ŞİFRESINI BILMEDIĞIM İÇİN GIREMIYORUM E POSTASI DEĞIŞMİŞ SANIRIM HESABIMI KURTARMAMA YARDIM EDİN 4 YILLIK HESABIMDI;(

  4. Merhabalar,tescilli olan şirket ismimiz’in instagram hesabı daha önce bir başka Türk kullanıcı tarafından alınmış,takipçisi olmayan ve kullanılmayan bu hesabı Nasıl alacağımız ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz ?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin