Instreet Müşteri Hizmetleri Numarası
Instreet Müşteri Hizmetleri Numarası

InStreet firması dünyaca ünlü markaların modellerini bir araya getirerek satışlarını sunmakta olan Türkiye’nin önemli ayakkabı satış firmalarından biridir. Türkiye’nin birçok ilinde mağazası bulunan InStreet firması gün geçtikçe daha da büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Firma tamamen müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutan ve müşterilerinin hiçbir zaman mağduriyet yaşamamaları için güvenilir şekilde en iyi hizmeti sunmayı kendilerine benimsemişlerdir.

InStreet mağazalarından sizlerde ayakkabı almak isterseniz Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Vans, Hummel, Tommy Hilfiger, Dockers gibi ayakkabı sektöründe önemli isim yapmış markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Firma müşterileri tarafından gelebilecek olan her türlü öneri, şikayet gibi durumları dinlemek ve onlara yardımcı olmak adına deneyimli müşteri temsilcisi birimiyle hizmet sunmaktadır.

InStreet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş olan raflarındaki geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan firma alınmış olan ürünlerden müşterilerinin yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda, şikâyette, memnuniyetsizlikte, önerilerinden ya da merak ettikleri ürünler hakkında bilgi sahibi olmaları adına müşteri hizmetleri çağrı merkezi hattıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Firma deneyimli ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibiyle haftanın 7 günü 09:00 ile 18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü bu saatler içerisinde irtibat numarası üzerinden iletişim kurabilir ve uzman kişilerden istediğiniz konu için yardım alabilirsiniz.

Instreet Müşteri Hizmetleri tel

0 850 290 0 747

InStreet İletişim

InStreet firması müşterilerinin tüm yaşadıkları sorunlarda, şikayetlerde ya da önerilerinden her zaman onları dinlemek ve onlara yardımcı olmak adına müşteri hizmetlerine ulaşımı telefon dışında internet ortamında sağlamaktadır

İnternet üzerinden de istediğiniz her türlü sorunu ya da merak ettiklerinizi mesaj şeklinde yazarak müşteri hizmetleri iletişim biriminin mesaj servisine 7/24 ulaştırabilirsiniz. İnternet üzerinden iletmiş olduğunu sorunlarda, şikayetlerde müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorununuza çözmek adına yardımcı olmaktadırlar. İnternet üzerinden hizmet almak istiyorsanız mesajlarınızı InStreet iletişim e-posta adresine gönderebilirsiniz:

InStreet e-Posta Adresi: musteriiliskileri@instreet.com.tr

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin