İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Bilişim, 2002 tarihinde faaliyetlerine başlamaya ve adını duyurmaya başlamıştır. Katıldığı bir teknoloji fuarında bilişim alanında büyük bir ses getirmiştir. Her geçen gün büyük bir hız ile büyüyen firma birçok kişinin tercih ettiği bir teknoloji sitesidir. 2009 tarihinde en çok tercih edilen ve en çok satış yapan teknoloji firması unvanına sahiptir. Airport AVM ve Çağlayan şubeleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Bilişim, ülkenin en büyük ve en detaylı e-ticaret sitelerinden biri olmuştur. Türkiye içinde büyük bir ses getiren firma birçok firma arasında en lider firma olmuştur. A’dan Z’ye birçok ürünün satışını yapmaktadır. Temizlik malzemeleri, ışıldaklar, aydınlatma malzemeleri, pratik ürünler, telefon, cep telefonu, bilgisayar, tablet, görüntü malzemeleri, ses aletleri, ev elektroniği, soğutma ve ısıtma malzemeleri, beyaz eşya, mutfak, foto ve kamera malzemeleri, oyun konsolları, saat, kozmetik, kişisel bakım, yapı market, bahçe malzemelir, ofis malzemeleri, bebek ürünleri, anne ürünleri, oto ve aksesuar ürünleri gibi birçok ürün ile ilgili ürünleri bulundurmuştur. 2002 tarihinden bu yana kusursuz hizmet vermek için elinden geleni yapmıştır.

İstanbul Bilişim İletişim Kanalları

İstanbul Bilişim firmasından yaptığınız her alışveriş sonrası yaşadığınız problemleri ya da iyi görüşlerinizi iletebilirsiniz. İyi ya da kötü tüm görüşleriniz İstanbul Bilişim müşteri personelleri tarafından incelenmektedir. Yaşanan sorunları çözmek için çaba gösteren çalışanlar bulunmaktadır. Tüm bu iletişimi sağlamanız için İstanbul Bilişim çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Tüm problemlerinizi ve sorularınızı kolayca iletebilirsiniz.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Bilişim ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için İstanbul Bilişim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bilgi ve sorunlarınızı kolayca iletebilirsiniz. Tüm ürünler hakkında bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Ve teknik destek almak için bağlanabilirsiniz.

0850 333 09 12

İstanbul Bilişim E-posta Adresi

İstanbul Bilişim firması her konuda yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Tüm müşteri sorunlarını çözer ve tüm soruları yanıtsız bırakmamak için elinden geleni yapar. Bazı zamanlarda İstanbul Bilişim telefon hatları çok yoğun olabilir. Yoğun olduğu zamanlarda İstanbul Bilişim e-posta adresini kullanabilirsiniz.

info@istanbulbilisim.com.tr

2 thoughts on “İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 • 22 Nisan 2020 tarihinde, saat 18:56
  Permalink

  BU ŞİRKET İLE SAKIN İŞ YAPMAYIN.
  PARANIZI GASP EDER
  ÜRÜNÜ STOKTA YOKTUR
  UCUZ GÖSTERİP PARANIZI ALIR.

  AKLINIZ VARSA İNTERNETTE ŞİKAYETLERİ ARAŞTIRINIZ.

  Yanıtla
 • 6 Haziran 2020 tarihinde, saat 11:20
  Permalink

  Tedarik sorunu diye insanlsrı oyalıyorlar vestel yerli üründe dahi tedarik sorunu diyorlar kimse alışveriş yapmasın.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir