Kablonet Türkiye’de Kablo TV üzerinden internet hizmeti veren 1997 yılında kurulmuş internet servis sağlayıcısıdır. Kablonet Türk Telekoma bağlı olarak kurulmasına rağmen daha sonra Türk Telekom’un özelleşmesi nedeniyle Türksat’a bağlanmıştır. İlk hizmet vermeye başladığı zaman Türksat olan ismi Uydunet adı altında hizmet vermektedir. Değişikliğe gidilmesi sonucu 2016 yılında Kablonet olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kablonet internet sağlamak için kablolu televizyon hattına takılan bir modem ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Modemlerini DOCSIS sistemine göre kullanan Kablonet sabit telefon hattı gerekmeksizin abone olunarak internet hizmetini kullanma imkanları bulunmaktadır. İnternet hizmetinden yararlanmak için öncelikle Kablo TV abonesi olmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı internet paketlerinin yanı sıra birçok kanalı da televizyonunuzda izleyebilirsiniz. Kablonet internet paketleri sınırlı ve sınırsız olarak iki ayrı paketle hizmet vermekteydi. Türkiye’de başlayan sınırsız internet çalışmaları ile birlikte 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar farklı paketleri bulunmaktadır. Paketlerine göre fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Kablonet 10 Mbps tarifeleri için DOCSIS 2.0 modemlerini ve 20 Mbps ile 100 Mbps arasında olan tarifeleri için DOCSIS 3.0 özellikli modemlerini kullanmaktadır. Müşterilerinine teknik destek sağlamak amacıyla Kablonet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlarınız ve abonelik işlemlere ait sorularınız için kullanabilirsiniz.

Kablonet müşteri iletişim telefon numarası: 0850 804 44 44

Arama terimleri: Kablonet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin