Karaca müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi bilgileri nelerdir? 1917 yılında Çift Geyik Karaca olarak Bandırma’da kurulan firma 1949 yılında Karaca Örme Sanayi adıyla İstanbul’da üretimine başlamıştır. 1961 yılına geldiğimiz vakitte ülke dışına ihracat yapan ilk Türk tekstil markası olan Karaca tarihin akışına adını altın harflerle yazdırmıştır.

Karaca

Takvimler 1965 yılını gösterdiği vakitte Karaca artık daha da ilerlemiş ve 5 kıtada 36 adet ülkeye ihracat yapmaya başlamıştır. Bununla birlikte marka ismini iyice duyurmuş ve popülaritesini artırmıştır. 1998 yılında öncelikle Tekfen Holding ailesine katılmış ve 2005 yılında ise Narin Group bünyesine girerek markalaşma hedefinde yeniden atağa geçmiştir. 1993 yılından bu yana %100 yerli sermaye ile triko üreten Karaca, 1998 yılından beridir Avrupa ve Ortadoğu’da birden fazla merkeze lojistik sağlayan Narin Group ailesi ile kısa süren vakitte yeniden şahlanmıştır. Kuruluşunun 100 yılında yani 2017 yılında toplam mağaza sayı 100 adeti geçmiştir.

Bu marka, kendine duyulan saygının ana maddesi olan bireyleri ön plana alarak ve hak ettikleri kaliteyi asla ödün vermeden kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak kusursuz ürün, kaliteli hizmet sunuyor olmanın bir imza ve marka kimliği olduğu düşüncesindedir. Klasik ve bilinenden uzaklaşarak günümüz modalarını yakından takip edip kullanıcılarının yani hedef kitlesinin istekleri doğrultusunda üretim yapan bu firma dünya standartları düzeyinden bir marka olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Günümüzde bu firma, 300 bin adet yıllık üretim kapasitesi, ürünlerinde kullanılan %100 İtalyan   yün ipliği ile üretim sağlayarak moda hayranlarının ihtiyaçlarını yüksek kalitede karşılamaktadır.

Diğer markalar gibi Karaca markası da siz değerli müşterilerine online alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Dilerseniz üye olma gereksinimi duymadan mağazayı gezebilir ürünler hakkında bilgiler alabilir ve satın alabilirsiniz. Fakat üye olmak istiyorsanız  buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Karaca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tabii ki de online alışveriş demişken güvenli alışveriş konusunu kesinlikle es geçmemiz gerekmektedir. Siz değerli müşterilerin güvenli alışverişlerini sağlayabilmesi için Karaca’da gizlilik ve güvenlik kesinlikle ön plandadır. Ödeme işlemlerinizi eğer ki kredi kartı ile tamamlıyorsanız sizlerden istenen kredi kart bilgileri kesinlikle sistem tarafından kayıt edilmemekte ve kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslar tarafından görüntülenememektedir. Firma ile ilgili tüm sorunlarınız istekleriniz ve şikayetlerinizi iletişim kanalları ile bildirebilir ve destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşmek için 444 1917  numaralı telefonu arayabilirsiniz. Direkt genel merkez   ile görüşmek için +90 (212) 696 80 80 numarasını arayabilirsiniz. fakat ararken saat 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet verdiklerini unutmayınız.

Karaca Şikayet

Karaca firması ile ilgili tüm şikayetlerinizi kesinlikle bildirmeniz gerektiğini ve bir çözüm talep etmeniz gerektiğini unutmayınız. Bu sorunlarınızı bildirmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve  talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şikayetleriniz ve deneyimlerinizi sayfamızda yer alan yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim ve hakkında ki bilgileri öğrenmek için buraya tıklayınız.

Karaca müşteri hizmetleri telefon numarası –  444 1917

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin