Kartal Yuvası Türkiye’de giyim alanında hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2001 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne bağlı olarak BJKSTORE adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2007 yılında isminde değişikliğe giderek Kartal Yuvası adıyla hizmet vermiştir. Kartal Yuvası mağazaları sayesinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarlarının kulüplerine destek olması amacıyla birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Kartal Yuvası mağazalarında erkek, kadın, çocuk ve bebek giyim alanlarında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında eşofman, forma, cüzdan ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Kartal Yuvası ayakkabı alanında da birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal yuvası müşterilerine aksesuar alanında çanta gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Kartal Yuvası mağazaları yatak örtüsü, nevresim takımı, battaniye ve kalemlik gibi birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Kartal Yuvası yurt içinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal Yuvası birçok farklı şehirde mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Kartal Yuvası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kartal Yuvası müşteri iletişim telefon numarası: 0850 399 19 03

Arama terimleri: Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin