Yayına girdiği yıldan beri her hafta milyonlarca seyirciyi ekran başında buluşturan popüler bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster dilediğiniz zaman başvuru yapma imkanınızın bulunduğu yarışmalardan biri. Yarışmanın ATV ekranlarında yayınlanmasının yanında, yarışmada sorulan soruları sıklıkla manşet haberlerde görmek mümkün.  Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran yarışma programı olarak tanımlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında toplam on iki soru yer alıyor. Peki yarışmaya başvuru şartları neler? Başvuru sahiplerinde hangi nitelikler aranıyor? Kim Milyoner Olmak İster iletişim telefon numarası kaç?

Kim Milyoner Olmak İster

Yarışmanın başvuru formu ATV internet sayfasında Kim Milyoner Olmak İster yarışması başlığı altında yer alıyor. Başvuru formunda sizin hakkınızda adınız, yaşınız, memleketiniz ve ikamet ettiğiniz şehir ile mesleğiniz gibi pek çok genel bilgi talep ediliyor. Yarışmaya başvurduğunuz andan itibaren birkaç gün içerisinde çağırılma şansına sahip olmanızın yanında yıllarca çağırılmayan başvuru sahipleri de bulunduğu yarışma hakkında bilinenler arasında yer alıyor. Toplamda on iki soru ve bu soruların sonunda büyük ödül 1 milyon TL bulunduran yarışmada soruları doğru yanıtladıkça üst soruları cevaplama hakkı elde ediyorsunuz. Cevabınızı söyledikten sonra ise “Son kararım,” demeniz gerekiyor. Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda devam eden yarışma her hafta farklı yarışmacılar ağırlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Telefon Numarası

Her hafta milyonlarca izlenme ve tık alarak reytinglerde en üst sıralamalara yerleşen ünlü yarışma Kim Milyoner Olmak İster çağrı merkezi ise 0553 043 43 43 olarak belirtiliyor. Yarışma ile ilgili talep ve önerilerinizi Whatsapp üzerinden numara ile iletişime geçerek iletebilirsiniz. Yarışmaya başvuru yapmak isteyen yarışmacı adayları ise ATV internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak başvurularını gönderebilirler.

Kim Milyoner Olmak İster Şikayet Hattı

Yarışmanın şikayet hattı bulunmamakla birlikte yarışma ile ilgili görüş, talep ve önerileriniz için Kim Milyoner Olmak İster çağrı merkezi telefon numarası ile Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması çağrı merkezi telefon numarası ise 0553 043 43 43 olarak belirtiliyor. Sitemizde yer alan diğer bilgilere göz atmak için lütfen buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin