Kinetix Türkiye’de ayakkabı sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1989 yılında ayakkabı sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında giyim alanında da farklı model ve fiyattan birçok ürünü ile hizmet vermiştir. Kinetix müşterilerine kadın, erkek ve çocuk ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bot, spor ayakkkabı, terlik, babet ve sandaletleri bulunmaktadır. Ayrıca Ziylan Grup’a bağlı olarak hizmet veren ve ayakkabı sektörünün yanı sıra müşterilerine giyim sektöründe de hizmet veren Kinetix eşofman, kaban, tayt ve mont gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Kinetix aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere toplamda 1500 adet mağazası ile ürünlerini satışa sunan Kinetix markasının birçok farklı şehirde mağazaları bulunmaktadır. Kinetix markasının ürünlerini yurt içinde Flo ve In Street mağazaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Flo ve In Street mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Kinetix markası yurt dışında da müşterilerine hizmet vererek ürünlerini mağazaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Kinetix markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Flo markasına bağlı olan Kinetix müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kinetix çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kinetix müşteri iletişim telefon numarası: 444 33 56

Arama terimleri: Kinetix müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kinetix çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 YORUM

  1. Ne yazikki iyi bir şey söyleyemiyorum almis olduğum ayakkabı çok rahatsz etti ve ayak parmagimda iltihaplanma yaptı kaliteli diyé aldım ama ne yazık ki memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmiyorum ve almis olduğum ayakkabı yi da giyemiyorum

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin