Türkiye’nin en çok tercih edilen internet kitap satış sitelerinden Kitap Sepeti, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Peki Kitap Sepeti şikayet hattı ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?  Kitap Sepeti çağrı merkezi ile nasıl görüşme yapabilirsiniz?

Kitap Sepeti

Kitap satış sektörü içerisinde uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle ön plana çıkan kitap sitesi Kitap Sepeti alanında uzman bir ekiple çalışmalarına devam ediyor. Kitapseverlere en sevdiği kitapları uygun fiyatlar üzerinden sunan site, bol bol indirimler ve bütçe dostu seçenekler bulunduruyor. Müşteri memnuniyeti konusuna oldukça önem veren ekip, geniş bir tedarikçi ağı bulundurmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca devamlı kendini geliştirmeye çalışan site sizlerin görüş ve önerilerine ciddi önem veriyor.

2010 yılından beri aktif hizmet veren firma Türkiye il sınırlarında yayınlanan tüm kitapların satışını yaptığını iddia ediyor. Ayrıca hızlı gönderim imkanları ve kalitesiyle dikkat çeken firma her geçen yıl müşteri portföyüne binlerce yeni müşteri eklemeye devam ediyor.

Kitap Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitap Sepeti üyeliklerde ayrıca indirimli fiyatlar uygulayan bir internet satış sitesi olmasının yanında müşteri memnuniyetine de yüksek oranda önem veren bir firma olmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca firmayla ilgili görüş ve önerileriniz için internet sayfasında bir iletişim formu bulunduran firma (0212) 481-31-11 telefon numarasından da iletişim kurmaya açık durumda.

Kapıda ödeme yöntemiyle siparişlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz internet kitap satış sitesinde tek tıkla güvenli alışveriş imkanı da öne çıkıyor. Adres bilgilerinizi güvenle kaydedebileceğiniz sitede dilediğiniz zaman her konumdan alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulamasıyla da ön plana çıkan uygulama, kolay iade seçenekleriyle dikkat çekiyor. Uygulamanın müşteri hizmetleri ise aktif olarak hizmet veriyor.

Kitap Sepeti Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Firmanın genel merkezi Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Yılanlı Ayazma Sok. No.8 – C Topkapı İSTANBUL, Zeytinburnu adresinde bulunuyor. Kitap Sepeti hakkında şikayetleriniz için bilgi@kitapsepeti.com e-posta adresine mail atabileceğiniz gibi internet sayfasındaki formu da doldurabilirsiniz. Ayrıca kargo ile ilgili şikayetleriniz için kargo firmanızla iletişime geçmeniz gerekiyor. Kitap Sepeti şikayet hattı ise (0212) 481-31-11 olarak bildiriliyor.

Ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgiler edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yorumlarda şikayet ve isteklerinizi dile getirerek sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin