Kızılay çağrı merkezi, kan verme başvuru müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir? Kızılay hakkında detaylı bilgiler için hangi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden destek alabiliriz? Türkiye ve aynı zamanda dünya genelinde insanı yardım hizmeti veren bir model olabilme, insanların en zor anlarında adeta Hızır Aleyhiselam gibi yanlarında olabilme vizyonu ile birlikte 11 Haziran 1868 yılında Osmanlı yaralı ve hasta askerlere yardım cemiyeti adıyla birlikte kurulmuştur. Güvenli kan temini ve insanlara her daim en önemli konu olan kan konusunda yardımcı olabilme hedefinde yürüyen Kızılay hakkında detaylı bilgi ve çağrı merkezi bilgilerini öğrenebilmek için makalemizi sizler için derledik.

Kızılay

11 Haziran 1868 yılında kurulan Kızılay 1947 yılında Türkiye Kızılay Derneği ismini almıştır. Kızılay isminin isim babası ise Mustafa Kemal Atatürk’tür. Kızılay ilk olarak savaş alında yaralı hale gelen ve hastalanan kahraman askerlerimize hiç bir ayrımcılık yapmaksızın yardım edebilmek adına kurulmuş ve doğmuştur. Daha sonra global bir isim haline gelen Kızılay günümüzde dünyanın önde gelen yardım kuruluşlarından birisidir. Onlarca gönüllü yardımsever vatandaşlar ile birlikte hizmet sunan Kızılay’da sizlere bir gönüllü çalışan veyahut kan bağışçısı olmak için makalemizin devamında yer vermiş olduğumuz, Kızılay çağrı merkezi telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kızılay Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kızılay gibi insani yardım ve önemli etkinlikler düzenleyen bir kuruluşun çağrı merkezi kuşkusuz günde binlerce kişi tarafından aranmaktadır. Kızılay ile iletişim kurabilmeniz adına çağrı merkezleri ile hizmet veren bu dernek yüzlerce hattan binlerce çağrı merkezi görevlisi ile siz değerli vatandaşlara hizmet vermektedir. Aynı zamanda internet sayfası üzerinden günde milyonlarca tıklama alarak bilgi edinilen Kızılay çağrı merkezi numarası için telefonunuzdan 168 numarasını tıklayarak iletişim sağlayabilirsiniz. Sizlerde birer Kızılay bağışçısı olmak istiyorsanız eğer 2868 numaralı telefon numarasına mesaj atabilirsiniz. Atmış olduğunuz her SMS 10 TL değerinde bir bağış niteliğinde yer alacaktır. Aynı zamanda kredi kartı ile birlikte bağış yapmanıza olanak sağlayan Kızılay Derneği’nin resmi internet sitesine gitmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Kızılay Şikayet Hattı

Kızılay Derneği ile ilgili bütün şikayetleriniz dernek yetkililerince detaylı bir şekilde incelenmekte olup gerekli yaptırımlar her daim yapılmaktadır. Bir yerlerde yanlış bir şeyler yapıldığını düşünüyorsanız veyahut sizlere karşı herhangi bir çalışan ile ilgili şikayetiniz var ise aşağıda yer alan Kızılay şikayet hattı telefon numarası üzerinden şikayetlerinizi belirtebilir ve çözüm bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmaların hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmına yorum yaparak çağrı merkezi bilgilerini öğrenmek istediğiniz firmaları belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin