28 Ocak 2018 tarihinden bu yana Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayımlandığı günden bu yana pek çok kişi tarafından sevilen Kocam Yaparsa, Esat Özata sunuculuğunda ekrana gelen yemek yarışmasıdır. Gelin hep birlikte Kocam Yaparsa iletişim telefon numarası ve WhatsApp başvuru hattı gibi programla irtibat kurabileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz yollara detaylı bir şekilde bakalım.

Programda her hafta 3 farklı çift yarışmaktadır. Diğer yarışma programlarından çok farklı olarak Kocam Yaparsa programında yemekleri erkekler yapmaktadır. Hanımlar kocalarına sadece ses üzerinden kulaklık ile talimat vermekte, bu şekilde yemek yaptırmaktadırlar. Daha önce hiç yapmadığı yemekleri hanımlarının tarif etmesi ile yapmaya çalışan kocalar arasında kıyasıya bir yarış vardır.

Her haftanın sonunda birinci olan çift Kocam Yaparsa tarafından büyük ödülün sahibi olacaktır. Program hafta içi her gün saat 17.00’da Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaktadır.

Kocam Yaparsa programına telefonla başvuru yapmak veya katılmak maalesef mümkün değildir. Programa aşağıda yer alan Kocam Yaparsa başvuru formu doldur bağlantısı aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Kocam Yaparsa İletişim Telefon Numarası
Maalesef, yayınlanmamıştır.

Kocam Yaparsa WhatsApp Başvuru Hattı Numarası
Maalesef, yayınlanmamıştır.

Kocam Yaparsa Başvuru Formu Doldur

Arama Sözcükleri: kocam yaparsa iletişim bilgileri, kocam yaparsa telefon no, kocam yaparsa canlı destek hattı, kocam yaparsa müşteri temsilcisi, kocam yaparsa şikayet hattı, kocam yaparsa çağrı merkezi iletişim telefon, kocam yaparsa mesaj gönder, kocam yaparsa destek hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin