Köfteci Yusuf çağrı merkezi numarası nedir?

Köfteci Yusuf çağrı merkezi iletişim bilgileri için tüm detayları kaleme aldık. Köfteci Yusuf 1996 yılından İznik’te kurulup Türkiye’nin farklı noktalarında da hizmet vermeye başlamıştır. Sunduğu hizmetin kalitesi ve lezzetli ürünleri ile kısa sürede geniş bir alanda ses getirmeyi başarmıştır. İzmir, İznik ve daha pek çok ilde şubeleri bulunuyor.

Köfteci Yusuf geniş restoran ağı ve kaliteli hizmetiyle adından söz ettirmeye devam ederken, müşterileri çağrı merkezi iletişim bilgilerini araştırıyor. Siz de Köfteci Yusuf çağrı merkezi irtibat numarasına ve daha fazlasına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sipariş hattı ve diğer tüm ayrıntılar da sitemizde mevcuttur.

Köfteci Yusuf çağrı merkezi irtibat

Köfteci Yusuf çağrı merkezi iletişim detaylarını aktarmadan önce markanın serüveninden söz etmek gerekiyor. 1996 yılında küçük bir işletme olarak İznik ilinde ticari hayata başlamıştır. Ancak ustalarının el lezzeti ve etlerinin kalitesiyle kısa vadede herkesin damak tadına hitap etmeyi başarmıştır. Ardından Türkiye’nin farklı illerinde şubeler açarak hizmet ağını genişletmiştir.

 Bugün Türkiye genelinde 16 farklı ilde üzerinde 46 restoran zinciri ile hizmet sunmaya devam ediyor. Özellikle de İzmir ilinde açtığı şubeleri ve kaliteli hizmetiyle ününe ün katmıştır. 2015 yılında bu başarılarından ötürü Türkiye’nin en iyi 10 yol lokantası arasında birinci ilan edilmiştir.

Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri

Korona virüs sürecinde Köfteci Yusuf da paket servis hizmeti sunmaya başladı. Bu nedenle de müşterileri sipariş vermek adına çağrı merkezi iletişim bilgilerini merak ediyor. Tüm şubeleri için sipariş hattı 444 61 62’dir. Bu irtibat numarasını arayarak siparişlerinizi oluşturabilir, tüm merak ettiklerinize yanıt alabilirsiniz.

 Köfteci Yusuf çağrı merkezi detaylarını sizlerle paylaştık. Diğer firmaların ya da restoranların çağrı merkezi iletişim bilgilerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir