Komili markası saç bakımı, duş jeli, temizlik kağıtları, köpük sabun, sıvı sabun, bebek bezi, katı sabun, bebek bakım ürünleri, çocuk bakım ürünleri, krem ve ıslak havlu ürünlerini satışa sunan ve reyonlarında bulunduran bir marka haline gelmiştir. Ürün serileri son derece kaliteli ve uygun fiyatlı olmasıyla ünlüdür. Komili markası birçok ürünündeki kaliteli özelliği ile dikkat çekmektedir. 1878 tarihinden bu yana birçok ürünü ile müşterilerini mutlu etmiştir. Komili markası için öncelik sağlıktır. Sağlık ve hijyen içinde yaptığı markaları müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Yıllardır adını duyurmuş ve kendini sevdiren bir marka haline gelmiştir. Yıldız Holding bünyesine bağlı olarak hizmetlerine devam eden Komili markası yıllardır en doğal ve en temiz ürünlerini müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.

Komili İletişim Kanalları

Komili markasına ulaşmak ve istenen bilgileri almak için Komili resmi sitesine giriş yapabilirsiniz. Komili sitesine girdiğinizde iletişim ekranı ortaya çıkar. Bu iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri formunuzu en kısa sürede görür ve ilgili geri dönüşleri sağlar. Komili resmi sitesinde iletişim formu dışında ulaşmanın bir diğer yolu ise Komili çağrı merkezi iletişim telefon numarasıdır. Komili markasına hem form ile hem de çağrı merkezleri aracılığı ile kolayca ulaşmanız mümkündür. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Komili Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Komili markasına iletmek istediğiniz tüm bilgileri Komili çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletebilirsiniz. Komili markasına tüm soru, istek, şikayet ve önerilerinizi gönderebilirsiniz. Komili müşteri temsilcileri son derece titiz bir şekilde gelen telefonları cevaplandırmaktadır. Her müşteri ile özel olarak ilgilenir ve ne gerekiyorsa yapar.

0212 567 15 67

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin