Kadınlar özel günlerinde en özel hijyenik pedleri kullanmak ister ve en rahat pedi arar. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu bir ürün arayan kadınların yüzde 90 oranı Kotex tercih eder. Tüm hijyenik ped satıcılarının arasında en iyi olan ve derecelendirmeler olarak en iyi puan alan marka haline gelen Kotex, yıllardır kadınların bir numaralı tercihi olmuştur. Kimberly Clark tarafından geliştirilen ürünler birinci dünya savaşı zamanlarından bu zamana kadar tarihin en eski hijyenik pedi olarak tarihe geçmiştir. Yıllardır süre gelmiş bir üne sahip olan bir markadır.

Kotex E-posta Adresi

Kotex her bir müşterisi ile özenli bir şekilde ilgilenmek için birçok iletişim kanalı oluşturmuştur. Telefon hatları ve mail hesapları oluşturarak birçok iletişim yolunu müşterilerine sunmuştur. Kotex iletişim yollarından biri mail atarak iletişim kurmak oluyor. Kotex Türkiye, birçok müşterisinin sorularını mail yoluyla cevaplamaktadır. Tüm sorularınız için Kotex e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

[email protected]

Kotex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kotex ile ilgili tüm şikayet, soru, müşteri önerileri ve daha birçok bilgi için Kotex çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bilgiler için kolayca ulaşabileceğiniz bir Kotex iletişim hattı bulunmaktadır. Kotex çağrı merkezi iletişim hattını günde binlerce kişi aradığını için bazı zamanlarda yoğunluk olabilir böyle zamanlar olduğunda diğer telefon hatlarını ya da mail adresini kullanarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0216 999 41 00

Kotex Türkiye Destek Hattı

Kotex tüm müşteri hatları ve iletişim numaralarının yanı sıra bir de şirket hat numarasını müşterileri ile buluşturmuştur. Ürünler ve daha birçok konu hakkında bilgi almak isterseniz Kotex şirket numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz tüm soruları kolayca sorabilirsiniz.

0850 202 31 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin