KrediGo, anında ihtiyaç kredisi için talepte bulunabileceğiniz mobil bir bankacılık uygulamasıdır. KrediGo uygulamasını indirerek ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilir, ne kadar kredi çıkabileceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Basit ve kolay ara yüzü sayesinde KrediGo, tüm işlemleriniz için uygun fiyat garantisini vermektedir. KrediGo, QNB Finansbank tarafından hazırlanmış ve sunulmuş olan bir uygulamadır. KrediGo uygulamayı telefonunuza indirip bilgilerinizi girdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekrana istediğiniz kredi tutarını yazabilir, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi çıktığı takdirde en yakın QNB Finansbank giderek paranızı çekebilirsiniz. KrediGo uygulamasını kullanabilmeniz ve başvuru yapabilmeniz için QNB Finansbank bankasının müşterisi olmanız gibi bir zorunluluk yoktur. İsteyen herkes kredi başvurusunda bulunabilir. QNB Finasbank hesabınız var ise anında paranız hesabınıza geçer, eğer yoksa en yakın QNB Finansbank şubesine giderek paranızı istediğiniz bankanın hesabına aktarabilirsiniz. KrediGo uygulamasının herhangi bir kullanım bedeli bulunmamaktadır. Uygulamayı indirip, uygulama üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. KrediGo uygulaması ile ilgili tüm bilgilere iletişim numaralarından kolayca ulaşmanız mümkündür. KrediGo kullananlar hemen ve anında kredi talebinde bulunabilir ve kredilerini çekebilmektedirler. Bu yüzden çoğu müşteri tarafından yoğun ilgi görülen bir uygulamadır. Her bütçeye uygun ve yüksek vadeli krediler için hemen uygulamayı indirerek başvuru yapabilirsiniz.

KrediGo İletişim Kanalları

KrediGo ile ilgili tüm işlemleriniz ve teknik destek almak için KrediGo iletişim kanallarını kullanmanızı öneririz. Her türlü sorunda ulaşabileceğiniz KrediGo müşteri hizmetleri iletişim telefon hattı bulunmaktadır. Müşteriler problemlerini kolayca iletebilir ve sonuca kavuşturabilmektedir. Diğer yandan mobil uygulamasını indirerek canlı destek kısmından irtibat kurmanız da bir diğer seçenektir. İnternet üzerinden ulaşım yapamazsanız direkt olarak bağlanmak için KrediGo iletişim telefon hattını aramanızı tavsiye ederiz.

KrediGo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

KrediGo ile ilgili kayıt sorunları, kullanım sorunları, kredi sorunları ve teknik sorunları gibi birçok problem yaşanabilir. Bu problemleri KrediGo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletmeniz mümkündür. Diğer yandan uygulama ile ilgili genel soru, öneri ve şikayetleriniz için KrediGo iletişim telefon numarasından irtibat kurarak kolayca iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

0850 222 09 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin