Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye’nin özel sermaye ile 1989 yılında kurulmuş katılım bankalarından biridir. İlk başta Kuveyt Türk Özel Finans Kurumu statüsünde kurulmuştur. Değişen Bankalar Kurulu Kararı ile 2006 yılında yılında  şu anda bulunan ismi Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak değiştirilmiştir. Kuveyt Türk’ün en büyük ortağı olan Kuveyt Finans Kurumu (Kuwait Finance House) ile yüzde 62 oranında ortaklıkları bulunmaktadır. Bankacılık faailyetlerini en iyi şekilde yürütmeye çalışmaktadır. Müşterilerine faizsiz bankacılık için hizmet vererek dünyadaki bankalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterileri için her zaman daha kaliteli ve güvenli hizmet arayışında olan Kuveyt Türk Katılım Bankası yurt içinde ve yurt dışında şubeleriyle uluslararası alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Her kesimden müşteri için faaliyetleri bulunmaktadır. Finansal alanda Bireysel, Kurumsal ve KOBİ gibi başlıklar adı altında müşterilerine faizsiz bankacılık hizmetini sunmuşlardır. Ayrıca internet ve mobil bankacılık üzerinden yaptığınız  EFT veya Havale işlemleri için hiçbir ücret almamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir banka olarak Kuveyt Türk yaptıkları hizmetlerin ne kadar uyumlu olduğunu veya yaşanabilecek herhangi bir durumda müşterilerinin yanında olmak için Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanma imkanını sunmuştur.

Kuveyt Türk Katılım Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Banka ile ilgili veya bankaya ait bir ürün ile ilgili yaşadığınız sorunları ve sorularınızı yetkililere danışabilir ve aldığınız hizmetin daha kaliteli olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kuveyt Türk müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 444 0 123

Arama terimleri: Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kuveyt Türk Katılım Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin