Türkiye’de birçok yemek zinciri ve lezzetli yemek yapan restoran bulunmaktadır. Ancak bazı isimler vardır ki hepsinin adını geride bırakır. Lezita Türkiye içindeki bir numaralı markalardan biri olmuştur ve yediden yetmişe herkesin lezzetli bulduğu ve herkesin sürekli sipariş ettiği bir yemek zinciri olarak dikkat çekmiştir. Lezita birçok lezzeti ile müşterilerin dudaklarını uçuklattı. Yaklaşık 50 yıldır müşterilerini mutlu eden ve doyuran Lezita, son günlerde herkesin tek tercihi haline gelmiştir. Muhteşem lezzetleri ile faaliyet veren Lezita, kusursuz hizmet vermek için elinden geleni yapmaya çalışır. Çalışanları, personelleri, aşçıları, yemekleri, hizmetleri ile son derece dikkat çeken bir marka haline gelmiştir. Tüm müşteriler Lezita lezzetlerini denedikten sonra çok memnun kalmıştır. Özellikle piliç ürünleri başta olmak üzere birçok lezzeti müşterileri ile buluşturmuştur. Şarküteri, pratik ürünler, piliç ürünleri başta olmak üzere birçok ürünü bulunmaktadır.

Lezita İletişim Kanalları

Lezita markasına ulaşmak son derece kolay ve basittir. Telefon yoğunluğu olduğu için bazı zamanlarda ulaşmanız zor olabilir ancak çoğu zaman ulaşırsınız. Lezita markasına ulaşmak için birçok seçenek var. Lezita çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz ve Lezita e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Lezita E-Posta Adresi

Lezita gün boyu gelen telefonlara bakmasının yanı sıra e-posta adresine gelen mailleri de son derece dikkatli inceler. Her soru, istek, şikayet kusursuz bir şekilde firmaya iletilir. Sormak istediğiniz tüm sorular için Lezita mail adresine mail atabilirsiniz.

[email protected]

Lezita Çağrı Merkezi İletişim Telefon

Lezita markasına tüm soru ve şikayetlerinizi iletmek için Lezita müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Lezita markası tüm bilgileri kusursuz bir şekilde cevaplar ve müşterilerine son derece sıcak davranışı ile dikkat çeker.

444 43 21

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin