LG, 1958 yılında kurulmuştur. Kullanımda olmayan ve LG ile tanıdığımız birçok teknolojik ürün bulunmaktadır. Televizyonlar için üç boyutlu gözlük ve benzeri gibi ürünleri tanıtmış, kısa zamanda yayılmasını sağlamıştır. ‘Life is Good’ sloganıyla bilinmektedir. Çoğu teknolojik ürünlerden daha kalitelisini ve daha kullanışlısını yapmıştır. Telefonlarını sunduğu dönemde oldukça başarılı olmuştur. LG teknolojisine güvenen herkes telefonlara yoğun ilgi göstermiştir. Günümüzde hala LG markalı ürünleri tercih eden çok sayıda insan vardır. Beyaz eşya, klima, elektrikli süpürge, ankastre ürünler, hava temizleyiciler, kurutucular, televizyon, görüntü sistemleri, monitörler, bilgisayarlar, aksesuarlar, telefonlar, bilgisayarlar, araç içi HVAC, enerji depolama sistemleri, tabletler, radyolar ve daha birçok ürüne öncülük etmiştir. Ürettiği ürünlerin satışına kadar değil, satıştan sonrasını da düşünerek hareket etmektedir. Ürünlerde yaşanacak olası problemler için birden fazla telefon hattı ve teknik servis hattı mevcuttur. Neredeyse her bölgede çok sayıda teknik servis bulunmaktadır. Ürünler ile ilgili problem yaşarsanız hemen LG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

 

Tüm problemleriniz için mesai saatleri içinde olmak şartı ile LG çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürün ve hizmetleri aldıktan sonra memnuniyet çok önemlidir. Hiçbir müşteri mağdur olmasın diye çok sayıda destek hattı bulunmaktadır. Diğer tüm soru, şikayet, öneri ve iletmek istedikleriniz için LG müşteri hizmetleri iletişim hattından kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

LG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 314 52 52

 

LG Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 15 31

 

LG Teknik Servis İletişim Telefon Numarası

444 65 43

 

LG Teknik Bilgi İletişim Telefon Hattı

0212 451 21 25

 

 

Arama Terimleri; LG canlı destek, LG çağrı merkezi iletişim telefon numarası, LG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, LG müşteri temsilcisi, LG iletişim numarası, LG telefon numarası, LG irtibat numarası, LG çağrı merkezi iletişim telefon numarası, LG şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin