Logitech International S.A. İsviçre’ye ait bilgisayar parçaları alanında hizmet veren markadır. İlk olarak 1981 yılında bilgisayar faresi üreterek faaliyetlerine başlamışlardır. Daha sonra bilgisayar satışlarının çoğalması sonucu bilgisayar parçaları da gerekli olmaya başlamıştır. Logitech markası bilgisayarların satışlarının artması sonucunda birçok ürünü piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında birçok farklı özellikleri bulunan bilgisayar fareleri, klavyeler,  kulaklıklar, hoparlörler ve bilgisayar kameraları bulunmaktadır. Aradan geçen zamandan sonra dünya genelinde ürünlerini satışa sunan Logitech markasının sadece bilgisayarlar için ürünleri bulunmamaktadır. Müşterilerine tablet ve akıllı telefonlar için klavye gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca ürünlerinde bulunan kablolu kulaklık, kablosuz fare, kablosuz kulaklık, bluetooth hoparlör, başparmak ile kontrol edilme imkanı sunan trackball gibi birçok özelliği sayesinde müşterilerinin bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tabletleri içinde kullanabileceği ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Uluslararası alanda bulunan birçok mağaza ve yetkili satıcı sayesinde ürünlerini kolayca ve güvenli bir şekilde piyasaya sürmüştür. Logitech markasının ürünleri arasında Ultimate Ears, Joybird, Blue Microphones, Astro Gaming vre Logitech G adıyla birçok farklı markalara ait ürünleri bulunmaktadır. Logitech markası satış sonrasında da müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünler hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Logitech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Logitech çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için hafta içi 10.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere sabit hatlı telefonlarınızla danışma imkanınız bulunmaktadır.

Logitech müşteri iletişim telefon numarası: 00800 44  882 58 62

Arama terimleri: Logitech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Logitech çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin