Marks&Spencer giyim alanında hizmet veren mağazadır. Marks&Spencer İngiltere’de 1884 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Michael Marks and Thomas Spencer sayesinde hizmet vermeye başlayan Marks&Spencer giyim sektöründe birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Marks and Spencer mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyiminde ürünleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerine giyim alanında ürünlerini satışa sunan Marks&Spencer ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Marks and Spencer mağazalarında ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Marks and Spencer akseuar alanında çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Mark and Spencer müşterilerine kolayca alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Marks and Spencer mağazalarının yanı sıra internet üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünleri ile hizmet veren Marks&Spencer mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Mark and Spencer internet sitesi üzerinden farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Marks and Spencer mağazaları ve internet sitesi üzerinden bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız imkan sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Marks&Spencer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Marks&Spencer çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Marks&Spencer müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 22 67

Arama terimleri: Marks&Spencer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Marks&Spencer çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin