Maximum Kart İş Bankası’na ait bir kredi kartıdır. İş bankası  ticari ve bireysel bankacılık alanında hizmet vermektedir. Dünya çapındaki sıralamalarda 118. sırada bulunan İş Bankası Maximum Kart adıyla müşterilerine kredi kartı hizmeti vermektedir.  Maximum Kart ile üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilir ve bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.  Alışverişlerinizden kazandığınız MaxiPuanlarınızı üye işyerlerine giderek puanlarınızın yeterli olması durumunda alışverişlerinizi ücret ödemeden yapabilirsiniz.  Sadece yurt içinde değil yurt dışında da VISA veya Mastercard amblemi  bulunan yerlerden para çekebilir ve alışverişlerinizi Maximum Kart ile yapabilirsiniz. Kredi kartı özelliğine ek olarak ATM’leri kullandığınız zaman ise bankaya ait vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, para çekme veya yatırma gibi bankacılık özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca kartınızla 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için nakit avans çekerek 12 aya varan vadelerle ödemenizi güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size özel kampanya ve fırsatlardan Maximum Kart müşteri olarak faydalanabilirsiniz. Maximum Kart başta olmak üzere Maximum Gold, Planitum, Aidatsız Kart ve üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli kartı olarak toplamda 5 çeşit kredi kartı bulunmaktadır. Her bir kredi kartının kendine ait özellikleri ve fırsatları müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Müşteri memnuniyetini düşünen bir banka olan İş Bankası’na ait Maximum Kart iletişim telefon numarasından kartınızla ilgili sorunlarınızı danışabilir ve kartlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Maximum Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarasını önerileriniz, şikayetleriniz ve talepte bulunmak için arayabilirsiniz. Kartınıza ait bankacılık hizmetlerini de danışabilirsiniz.

Maximum Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 0850 724 0 724

Arama Terimleri: Maximum Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Maximum Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin