Media Markt Almanya’da kurulmuş elektronik satış mağazasıdır. Metro Group’a bağlı olarak hizmet veren Media Markt dünya genelinde birçok ülkede faaliyetlerine devam etmiştir. Mağazaları Almanya, Avusturya, Türkiye ve Macaristan başta olmak üzere İtalya, İspanya, Polonya, Hollanda, İsviçre, Belçika, Portekiz, Yunanistan, Rusya, Çin ve İsveç’te toplamda 15 ülkede 650 adet mağazaları bulunmaktadır. Media Markt Saturn Hansa şirketini satın alması sonucu isminde değişikliğe gidildi. Media Markt adını yerini Media Saturn Holding ismi almıştır. Daha sonra Kaufhof Holding, Metro Cash&Carry, Deutsche SB-Kauf ve Asko Deutsche AG birleşerek Metro Group’u oluşturarak uluslararası alanda müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ürün sahibi olmalarına imkan sağlamaktadırlar. Media Markt’ın ürünleri arasında cep telefonu, televizyon, bilgisayar, tablet, bulaşık ve çamaşır makineleri gibi elektrikli ev aletleri, beyaz eşyaları bulunmaktadır. Ayrıca elektronik aletlerin yanı sıra kulaklık, hoparlör, klavye ve şarj kablolarını da satışa sunmuştur. Media Markt farklı markalara ait ürünleri sayesinde birçok farklı fiyattan ve kaliteden ürünlerini mağazalarda veya internet sitesi üzerinden satışa sunarak müşterilerine farklı ödeme seçenekleriyle  hizmet vermektedirler. Media Markt sadece ev gereçleri alanında değil kişisel bakım, oyun, spor ve sağlık alanları da ürünleri ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerini memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında yaşadıkları sorunlar ve sormak istedikleri sorular için Media Markt müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Media Markt çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlere ait sormak istediğiniz sorular ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Media Markt müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 15 00

Arama terimleri: Media Markt müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Media Markt çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin