Mercedes Benz Almanya’ya ait otomotiv sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1901 yılında Mercedes adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Benz & Cie şirketi ile Gottlieb Daimler şirketine bağlı Daimler Motoren Gesellschaft ile birleşmeleri sonucunda Mercedes Benz adı altında hizmet vermiştir. Mercedes Benz markası birçok farklı modelden ve fiyattan araçları ile hizmet vermiştir. Mercedes Benz markası hafif ticari, kamyon, otomobil ve otobüs gibi birçok farklı alandan araçlarını satışa sunmuştur. Ürünleri arasında A, CLA, SL, G, CLS, CLK, E, SL ve S gibi araç modelleri bulunmaktadır. Ayrıca Mercedes Benz markası Vito ve Viano adı altında hafif ticari araçları ile hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren Mercedes Benz markası kamyon alanında da birçok farklı modelden araçlarını satışa sunmuştur. Mercedes Benz markası satış öncesi ve satış sonrasında satış noktaları ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir. Mercedes Benz markası hız sabitleyici, park yardımcısı, yokuş kalkış desteği ve şerit takip sistemi gibi özellikeri ile araçlarını piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde araç sahibi olma imkanı sunan Mercedes Benz müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde araçlarını uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnıniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Mercedes Benz müşteri iletişim telefon numarası: 444 62 44

Arama terimleri: Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin