Metro İstanbul Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Metro İstanbul Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kalabalık nüfusu ve kalabalık trafiğiyle tanınan İstanbul’da şehir içi en çok tercih edilen, en hızlı şekilde ulaşım sağlayan taşıma aracı olarak kullanılan toplu taşıma araçlarından biri olan Metro’dur. Metro İstanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. Metrolarda yaşayabileceğiniz her türlü sorunu ya da merak ettiğiniz hizmet detaylarına seferler, duraklar, ulaşım ağları hakkında sorularınızı iletişim kanalları üzerinden kolay bir şekilde firmaya iletebilirsiniz.

Metro İstanbul Kayıp Eşya

İstanbul’da ulaşımın daha hızlı şekilde yapılmasını sağlayan metrolar içerisinde gün içerisinde birçok insan hem istasyonlarda hem de taşıtlar içerisinde eşyalarını unutmaktadır. İstasyonlarda, metrolarda unutulun ya da kaybolan eşyalar kayıp eşya bürolarında muhafaza edilmektedir. Kaybettiğiniz, unuttuğunuz eşyalarınıza kayıp eşya bürolarında ulaşabilirsiniz.

Metro İstanbul Çağrı Merkezi Telefonu

İstanbul halkının hızlı bir şekilde istedikleri yere ulaşmasını sağlayan Metro İstanbul hakkında merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgilere sunulan çağrı merkezleri üzerinden iletişime geçerek yanıt bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan numaralar üzerinden çağrı merkezleriyle iletişime geçebilir ve soru, görüş ve önerilerinizi kolay bir şekilde iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim desteği verilmektedir.

Metro İstanbul Müşteri Hizmetleri

153

Metro İstanbul WhatsApp

0552 153 0034

Metro İstanbul İletişim

Web sitesi üzerinden yer alan iletişim formunu doldurarakta yetkili kişilere şikayet ve önerilerinizi iletebilir ve destek için talepte bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz talebe kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Metro İstanbul Mail Adresi

İnternet ortamından yapabileceğiniz bir işlemde e-posta üzerinden destek talebinde bulunmaktır. Aşağıda bulunan e-posta adresine merak ettiğiniz sorunuzu ya da şikâyetinizi kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Metro İstanbul E-posta

info@metro.istanbul

Metro İstanbul Şikayet Hattı

Metro İstanbul hizmetlerine yönelik şikayetlerinizi daha hızlı şekilde yetkili kişilere ulaşmasını istiyor ve hızlı bir şekilde destek almak istiyorsanız yapmanız gereken şikayetler için oluşturulan hat üzerinden bağlantı kurmaktır. Aşağıda bulunan şikâyet hattı numarasıyla yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Metro İstanbul Şikayet

ALO 153

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin