Metropol Card Türkiye’de yemek sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak yemek kartı ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alana ait kartları sayesindem üşterlerine hizmetvermiştir. Metropol Kurumsal Hizmetler’e bağlı olarak hizmet veren Metropol Card müşterilerine akaryakıt, restorant, otel ve seyahat alanında bulunan kartları ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bulunan RestoPay kartını yemek alanında yapacağınız harcamalarda, PetroPay kartını akaryakıt harcamalarınızda, OtelPay kartını iş seyahatlerinizde konaklama harcamalarınızda FiloPay kartını şirketinize ait araçların kiralanması ve bakım hizmetlerinde kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Metropol Card çalışanlarının mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla PassPay kartı ile hizmet vermektedir. Metropol Card’a ait ürünlerde kartsız kullanım ve tek kart ile işlem yapma gibi özellikleri bulunmaktadır. Akıllı Kart Sistemlerini ürünlerinde kullanan Metropol Card kartsız kullanım özelliği sayesinde müşterilerinin telefon numaraları veya kart numaraları üzerinden işlem yapma imkanı sunmaktadır. Metropol Card ürünlerinde kartsız kullanım özelliğinin yanı sıra tek kart üzerinden işlem yapma özelliği ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapmanıza imkan sağlayan Metropol Card müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla işlem yapma imkanları bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin