Microsoft, Bill Gates tarafından 1975 tarihinde kurulmuştur. Microsoft, ABD merkezli olan ve dünya genelinde faaliyet gösteren büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Birbirinden büyük ürünleri bulunmaktadır. Yüzlerce kullanıcısı ile dünya çapında ses getirmiştir. Windows, XBOX, Lumia, Windows Phone, Office ürünleriyle dünya çapında tanınmış bir şirkettir. Şirketin verdiği birçok hizmet bulunmaktadır. Microsoft, akıllı telefon, bilgisayar, bilgisayar donanımları, bilgisayar yazılımları ve tüketici elektroniği konusunda birçok ürün sunmuştur. Dünya çapında büyük bir isim olan Microsoft, birçok ürün ile piyasaya damga vuran bir isim olmuştur. Ayrıca Microsoft birçok işletim sistemini geliştirmiş ve üretim işlemlerini yapmıştır. Windows 95, Windows 98, Windows 98 Second Edition, Windows ME, Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Microsoft Dynamics, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10 gibi işletim sistemlerini geliştirmeye devam etmiştir.

Microsoft Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Microsoft şirketi birçok konu ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Microsoft şirketi tüm soruları cevaplamak için müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası oluşturmuştur. Tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için Microsoft müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Microsoft şirketinin çok sayıda iletişim hattı bulunur. Türkiye içinde de büyük bir yeri olan Microsoft, Türkiye için özel bir çağrı merkezi hattı oluşturmuştur. Türkiye içinde sormak istediğiniz her türlü soru için Microsoft müşteri hizmetleri iletişim hattını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Tüm Microsoft sorularınıza kolayca cevap bulabilirsiniz.

0212 370 55 55

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Microsoft ile ilgili birçok ürün ve hizmet bulunmaktadır. Ürün ve hizmetler hakkında tüm bilgiler için ve tüm sorunlarınız için Microsoft çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Microsoft’un birçok konuda ürünü bulunuyor. Kullanıcılar yaşadığı problemleri ve sormak istediği soruları sorabilsinler diye Microsoft iletişim hatları bulunmaktadır. Tüm çalışanlar irtibat hattına gelen çağrıları yanıtsız bırakmamak için elinden geleni yaparlar. Müşteri temsilcilerine bağlanmak için her gün saat 18:00’a kadar ararsanız ulaşmanız daha kolay olacaktır. Çünkü Türkiye içindeki firması saat 09:00 ve 18:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

444 67 87

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin