MNG Kargo, kurulduğu zamandan beri lojistik faaliyetlerini yürütmektedir. Şehirlerarası olmak üzere belge ve kolilerin taşımacılığını yapmaktadır. Kargo iletim süreleri bölgelere göre farklılık göstermektedir. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kolayca kargo yollamak mümkündür. En fazla bir hafta süren kargo süreleri bulunmaktadır. En hızlı şekilde paketlerini götüren MNG Kargo, kurulduğundan beri en çok tercih edilen kargo firmalarından olmuştur. MNG Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak hemen evinize kurye çağırabilirsiniz. Çocuğu olan ve ya şubelere uzak olan müşterilerin sık sık kullandığı kurye hizmeti, oldukça ilgi görmüştür. Milyonlarca müşteri olan MNG Kargonun gün içinde yoğun bir telefon trafiği söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda en mantıklısı web sitelerinde bulunan e-posta adreslerine mail atmaktır. Müşteri temsilcileri en kısa zamanda geri dönüş yapmaktadırlar. Yıllardır hizmet veren kargo firmasının onlarca şubesi ve çalışanı mevcuttur. Her şubede kusursuz biçimde hizmetler verilmeye devam etmektedir.

 

 

 

Kargo işlemleri, kargo takibi, kargo soruları, kurye çağırma gibi işlemleriniz için MNG Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 18:00 saatleri arasında ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ararsanız ulaşacak personeli bulamayabilirsiniz. Diğer tüm istek, soru, şikayet ve önerileriniz için MNG Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. En kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

MNG Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 366 55 55

 

 

 

Arama Terimleri; MNG Kargo canlı destek, MNG Kargo çağrı merkezi, MNG Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, MNG Kargo müşteri temsilcisi, MNG Kargo telefon numarası, MNG Kargo irtibat numarası, MNG Kargo iletişim numarası, MNG Kargo şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin