Moda Selvim Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1996 yılında Alim Tekstil tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Moda Selvim adı altında tesettür giyim alanıda bulunan ürünleri ile hizmet vermektedir. Moda Selvim müşterilerine kadın giyim alanında bulunan birçok farklı modelden ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri arasında pantolon, elbise, etek, abiye, ferace, kaban, çanta, eşarp ve şal gibi birçok farklı kaliteden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Ayrıca Moda Selvim markası müşterilerine büyük beden alanında da kaban, ferace, abiye ve elbise gibi birçok farklı ürünleri ile hizmet vermektedir. Moda Selvim sadece internet sitesi üzerinden sipariş kabul etmektedir. Uluslarası alanda hizmet veren Moda Selvim Türkiye genelinde bulunan müşterilerini yanı sıra yurt dışında bulunan müşterilerine de internet sitesi üzerinden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Moda Selvim birçok farklı model, renk ve bedenden ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Moda Selvim müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde internet sitesi üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkanı sağlamaktadır. Moda Selvim müşterilerine farklı ödeme seçeneklerine ek olarak kapıda ödeme hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Moda Selvim müşteri iletişim telefon numarası: 0212 550 52 52

Arama terimleri: Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin