2011 yılında Boyner Holding bünyesinde sektöre hızlı bir giriş yapan internet alışveriş sitesi Morhipo, Türkiye’nin ilk yeni sezon indirimli ürünlerini aynı internet sitesinde toplama unvanına sahip bir firma. Binlerce seçkin marka ve kaliteli ürünü avantajlı fiyatlar üzerinden alıcılarıyla buluşturmaya devam eden Morhipo her zevke ve her bütçeye uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip. Morhipo müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Morhipo şikayet hattı nedir? Morhipo sipariş telefon numarası nedir? Morhipo şikayetlerimizi nasıl bildirebiliriz?

Morhipo

Kadın, erkek, çocuk ve bebek ayırt etmeksizin her yaşa ve her kitleye hitap eden son moda trend giyim ürünlerini alıcılarıyla buluşturan firma, Boyner Holding prestiji ve güvencesiyle çalışmalarına devam ediyor. Sitenin olanakları arasında ise hızlı gönderi ile İstanbul içine 24 saatte, İstanbul dışına ise 48 saatte kargo ile gönderim sağlaması mevcut. Bunun dışında zamanında teslim garantisiyle ön plana çıkan Morhipo, zamanında teslim edemediği gönderilerin kargo ücretlerini kendisi karşılıyor.

Ayrıca Morhipo olanakları arasında tek sepetteki tüm ürünlere tek kargo ücreti bulundurması da var. Yeni sezon veya kampanya ürünü olması fark etmeksizin Morhipo, bu imkanı kullanıcılarına sunan sayılı internet alışverişi sitelerinden biri. Bununla birlikte Morhipo bünyesindeki Özel İndirim Kulübü sayesinde kulüp üyeleri, avantajlı fiyatlar üzerinden satışta olan ürünleri yüzde 90’a varan indirim fırsatlarıyla satın alabiliyor. Ayrıca sitede ürün iade kolaylığı da dikkat çeken olanaklar arasında. Bunun yanında sivil toplum kuruluşlarını da tüm gücüyle destekleyen Morhipo, Paylaştık isimli projesiyle sivil toplum kuruluşlarına devamlı bağışlar ve yardımlar yapıyor.

Morhipo Telefon Numarası

Morhipo sahip olduğu tüm avantajları ve olanakları ile tamamen müşteri memnuniyetini kazanabilmeyi hedefliyor. Bu hedefleri doğrultusunda firma müşterileri ile çağrı merkezleri iletişim hattı aracılığı ile iletişim kurmaktadır. Müşterilerinin her türlü sorularını ve sorunlarını müşteri temsilcileri aracılığı ile dinleyen firma ne yazık ki alışılagelmiş birçok firmanın aksine belirli saatler arasında çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Morhipo müşteri hizmetleri iletişim hattı haftanın her günü saat sabah 08.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında sizleri dinlemektedir. Morhipo müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 222 30 90.

Morhipo Şikayet İletişim Hattı

Morhipo ’ya internet sitesi üzerinden öneri, talep ve şikayetlerinizi bildiren mesaj göndererek yanıt almak için siteye üye olmanız şart. Bunun yanı sıra Morhipo şikayetler için çağrı merkezleri desteği de sağlamaktadır. Morhipo şikayet telefonu aracılığı ile Morhipo çağrı merkezlerine bağlanmak için 0850 222 30 90 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi tüm dünyaya duyurabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan diğer firmaların hakkında bilgiler almak ve çağrı merkezi telefon numaralarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemizde olmadığını düşündüğünüz firmaları yorumlarda paylaşarak sizler için firmaların makalelerini hazırlamamıza destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin