Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 09.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanan bir magazin programıdır. Program ilk yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle izlenmektedir. Bu yazımızda sizlere Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi programa telefona bağlanma gerçekleştirebileceğiniz irtibat bilgilerini paylaşacağız.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının sunuculuğunu isminden de anlaşılacağı üzere Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt yapmaktadır. Programda günün ve haftanın en bomba magazin haberleri ele alınmakta, ele alınan konularda ismi geçen kişiler ile telefon bağlantısı kurulmakta, magazin haberleri geniş çaplı olarak tartışılmaktadır.

Gündemin en güncel ve en dikkat çekici magazin haberlerinin sunulduğu programı daha öncesinde farklı kişiler sunmaktaydı. Ancak programın formatı ile birlikte sunucuları da tamamen değişerek sunucu olarak Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt gelmiştir. Her gün programa pek çok ünlü isim konuk olmakta; konuklarla beraber gayet keyifli sohbet eşliğinde magazin gündemi tartışılmaktadır.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanmak maalesef mümkün değildir. Yani Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa canlı yayın iletişim telefon numarası maalesef mevcut değildir. Programda toplumsal olaylar değil, magazinsel olaylar işlendiği için yapılan telefon bağlantıları sadece konuda bahsi geçen ünlü isimlerle yapılmaktadır.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa İletişim Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Canlı Yayın Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa WhatsApp Hattı Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz üzere Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının herhangi bir irtibat bilgisi bulunmadığı için programa WhatsApp veya telefon yolu ile ulaşmanız maalesef mümkün değildir. Ancak programın Instagram hesabına mesaj göndererek programda işlenen magazin haberi ile ilgili yorumlarınızı bildirebilir, bir magazin haberi ihbar edebilirsiniz.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Instagram Adresi
@2.sayfaofficial

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Instagram İhbar Hattı
@2.sayfaofficial

Hiç kimsenin duymadığı, sizin yakalamış olduğunuz tüm magazin haberlerini yukarıdaki Instagram hesabı üzerinden programa bildirebilirsiniz.

Arama Sözcükleri: Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa iletişim bilgileri, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa telefon no, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa canlı destek hattı, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa müşteri temsilcisi, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa şikayet hattı, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa çağrı merkezi iletişim telefon, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa mesaj gönder, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa destek hattı

10 YORUMLAR

  1. 40 tane sarkım var abla dünya starı olacağız kardeşimden bizden korsun Fatih bulut okulda yazıyorum bu yaşta bu sözler abla yardımınanıza ihtiyacım VAR. NİSA SU YASLI STAR VE BENSE BESTECİ NİSA SU .12 YAS MERT YASLI.13 BİZ STAR OLACAGIZ abla lütven yardım ediniz melek kalınlı ablarr

  2. 40 tane sarkım var abla dünya starı olacağız kardeşimden bizden korsun Fatih bulut okulda yazıyorum bu yaşta bu sözler abla yardımınanıza ihtiyacım VAR. NİSA SU YASLI STAR VE BENSE BESTECİ NİSA SU .12 YAS MERT YASLI.13 BİZ STAR OLACAGIZ

  3. Çok Sevgili ve saygıdeğer 2.sayfa programı yapımcısı ve sunucuları Hadise korkmasin günde 7 ayetel kursu 7 Felak 7 Nas.7 nazar ayeti okusun yüce ALLAHIN koruması altına girsin herkese tavsiyemiz. Bizlerde okuyoruz her gün Allaha emanet olunuz .

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin