Multinet Türkiye’de yemek sektöründe ve diğer sektörlerde hizmet veren karttır. İlk olarak şirketlerin kurumsal harcamalarına destek olmak amacıyla yemek kartlarını piyasaya sürmüştür. Daha sonra MultiGift adı altında Türkiye’nin ilk hediye kartı 2004 yılında faaliyete başlamıştır. Multinet Kurumsal Hizmetler şirketinin  Groupe Cheque Dejeneur tarafından satın alınması sonucu isminde değişikliğe gidilerek Multinet Up olarak değiştirilmiştir. Aradan geçen zamandan sonra Multinet  birçok farklı sektörde hizmet vermeye başlamışlardır. Ortak Satınalma Platform Hizmetleri ile Multinet arasında ortaklık kurulmuştur. Multinet’in ürünlerinin özellikleri sayesinde şirkete ait akaryakıt harcamalarınız için MultiPetrol kartını, iş seyahatlerinizde konaklama harcamalarınız için MultiTravel kartını ve araç kiralama harcamalarınız için MultiCar kartını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Ayrıca Multinet adıyla bilinen yemek kartınına ek olarak şirketin güvenliğini sağlamak ve çalışma saatlerini  takip eden MultiPass kartı bulunmaktadır. Multinet kartları sayesinde birçok üye işyerlerinden güvenli ve kolayca harcama yapabilme imkanı sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilmenize imkan sağlayan Multinet Up üye işyerleri ile olan ortaklığı sonucunda birçok restorant, cafe, büfe ve mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Multinet kartları ile birçok farklı  kampanya ve fırsattan yararlanarak uygun fiyatlarla harcamalarınızı yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz. Whatsapp uygulaması müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden de müşterilerinin sorunları için hizmet vermektedirler.

Multinet müşteri iletişim telefon numarası: 444 87 36

Arama terimleri: Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin