Munzur Su telefon numarası kaçtır? Munzur Su sahipleri kimlerdir? Munzur Su çağrı merkezi ile Munzur Su sipariş nasıl verilir? Munzur Su hakkında merak etmiş olduğunuz tüm bu sorulara yanıt bulmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz bu metnimizi okuyabilirsiniz.

Munzur Su

Tam bir birlik ve beraberlik sonucu ortaya çıkan Munzur Su ilk olarak 1999 yılında 14 kişi ve daha sonrasında birlikteliği canlandıran kişiler onlarca gönüllü aracılığı ile başlamıştır. Birlik ve beraberliğin temel aldığı bu firma bu birlikteliğin gücü ile birlikte takvimler 2005 yılını gösterdiğinde Tunceli Ovacık mevkiinde fabrika kurarak seri üretim faaliyetine başlamıştır.

Yüzde yüz doğal kaynak suyu olan Munzur Su her yudumda sağlık ve şifa his edeceksiniz sloganı ile başlamış olduğu üretiminde halkında yoğun talebi üzerine kısa sürede  büyümüştür. Efsane olarak bilinen Munzur gözelerinden doğal kaynaktan doldurulan bu su günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır.

Munzur Su Telefon Numarası

Aslında araştırmalarımız sonucunda ne yazık ki firmanın kendi sitesinde iletişim kısmıyla ilgili form dışında bir araç bulamadık. Form aracılığı ile bildirim yapılmasını isteyen firma bu konuda açıkçası rakiplerinden biraz daha geride kalıyor diyebiliriz.  Farklı kaynaklardan aldığımız bilgilere göre ise şirketin kendi telefon numarası (0212) 559 93 81 numaralı telefon numarasıdır. Henüz Munzur Su telefon numarasını aramadığımız için ne yazık ki bu konuda sizlere çok fazla yardımcı olamıyoruz.

Munzur Su Şikayet Telefonu

Munzur Su şikayet telefonu ne yazık ki bulunmamaktadır. Fakat firmanın kendi sitesinde bize ulaşın yani iletişim kategorisinde form bulunmaktadır. Formu incelediğimiz zaman kategoriler arasında şikayet yazdığını da görmüş bulunmaktayız. Munzur su şikayetlerinizi firmanın web sitesi üzerinden form ayrıcalığı ile yapmanız mümkündür. Formda iletişim sebebi istenilen konu kısma şikayet seçmeyi unutmayınız.

Munzur Su pH Kaçtır?

Gıda Güvenliği Hareketince 2014 yılında yapılan araştırma sonucunda Türkiye’deki 294 doğal kaynak suyu arasından 8.45 Ph değerine sahip olan Munzur suyu bu suların arasından en yararlısı olarak seçilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin