NaraMaxx Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren markadır. NaraMaxx kadın giyim alanında faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Ürünleri ile kaliteli bir şekilde hizmet veren NaraMaxx markası kadın giyim alanında başladığı faaliyetlerine devam etmiştir. Müşterilerine tek bir alana bağlı kalmadan hizmet veren NaraMaxx markası birçok farklı alandan ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Naramaxx markası dünya genelinde birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürerek hizmet vermeyi başarmışlardır. Ürünleri ile tercih edilen markalar arasında yer alan NaraMaxx markası gelişen moda sayesinde yenilikçi ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlamışlardır. NaraMaxx kadın giyiminde birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Naramaxx ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Uluslararası alanda müşterilerine ürünleri ile hizmet veren NaraMaxx markası birçok farklı müşterisine hitap eden ürünlerini piyasaya sürmüştür. NaraMaxx mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vererek müşterilerinin güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Türkiye genelinde mağazaları ve internet sitesi üzerinden hizmet veren NaraMaxx markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. NaraMaxx mağazalarına ek olarak birçok farklı mağaza ve internet sitesi üzerinden ürünleri ile müşterilerine alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Naramaxx markası müşterilerinin ürünleri hakkında tüm problemleri için çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin sormak istedikleri sorular için NaraMaxx müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

NaraMaxx çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz.

NaraMaxx müşteri iletişim telefon numarası: 0850 302 77 77

Arama terimleri: NaraMaxx müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, NaraMaxx çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin