Nescafe, herkesin diline dolanmış ve yıllardır kahve yerine Nescafe dedirtmeyi başarmış lider bir kahve markasıdır. Nescafe Nestle firmasının bir ürünüdür. 1800 yıllarından bu yana hazır kahvenin lideri olmuştur. Dünya çapında bilinen ve sevilen bir kahve markasıdır. Üretildiği zamandan beri birçok kişinin bir numaralı tercihi olmuştur. Yıllardır hazır kahvenin lider ismi olmuştur. Zamanla dillere dolanan bir ismi olmuştur. Dünyada ilk hazır kahve üretimi yapan firma olmuştur. Pişirmeden yapılan ve kolayca hazırlanan Nescafe herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Tüm dünyanın tükettiği ve sevdiği Nescafe 2001 yılından sonra Türkiye’ye geldi. Türkiye’de büyük bir yankı uyandıran Nescafe herkes tarafından tüketilmeye ve satın alınmaya başlandı. O yıllardan bu zamana kadar hazır kahvenin diğer adı olmuştur ve herkesin sevdiği bir lezzet haline gelmiştir. Şu an Nescafe markasının üçü bir arada, ikisi bir arada, sıcak çikolata, soğuk kahve, fındıklı kahve, sütlü kahve, köpüklü kahve ve daha birçok çeşitli ürünü bulunmaktadır. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede tüketilen Nescafe, yıllar boyu en iyi kahve markası seçilmiştir. Bir dönem yaptığı araba ve çeşitli ürünler çekilişleri ile de bilinmektedir. Paketlerinin içinde çıkan şifreler ile çekilişe katılan ve kazanan onlarca müşterisi bulunmaktadır.

Nescafe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Nescafe markası ile ilgili soru, istek, şikayet ve tüm önerileriniz için Nescafe müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Nescafe ürünü son zamanlarda en çok tüketilen ve en çok telefon alan firmalardan biri olmuştur.

0800 211 02 18

Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nescafe ile ilgili her türlü bildiriminiz için Nescafe iletişim telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Nescafe markası hakkında tüm bildirimleriniz dikkate alınır ve en kısa sürede geri dönüş sağlanır.

444 31 60

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin