Netflix, 1997 yılında kurulmuştur. Günümüzde 149 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Netflix, filmler, diziler, belgeseller, animeler, çizgi filmler ve daha fazla birçok içerik sunan bir hizmettir. İnternet bağlantısı ile çalışır. Aylık belirli bir ücret karşılığında, keyfinizce dizi ve filmlerinizi izleyebilirsiniz. İzleme sınırı yoktur. İstediğiniz kadar filmi ve diziyi, istediğiniz yerde kolayca izleyebilirsiniz. Aynı zamanda TV cihazınıza yansıtarak dev ekran keyfinde de izleyebilirsiniz. Hiçbir reklamı bulunmamaktadır. Duraklama olmadan, HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Aylık 17,90 TL ücreti bulunmaktadır. İlk ay ücretsizdir. Herhangi bir problem yaşarsanız Netflix müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Uygulama içinde kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra izlemek istediğiniz dizi ve filmleri işaretleyebilirsiniz. İzlediğiniz dizi ve filmleri oylayabilirsiniz. Çok yoğun bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Netflix kullanıcı sayısı her geçen gün daha çok artmaktadır. Ve son derece beğenilmektedir. Diğer uygulamalardan farklı olarak reklamsız, sınırsız ve HD kalitededir. Bu özellikleri sayesinde, diğer tüm uygulamaları gölgesinde bırakmıştır.

 

 

Netflix ile ilgili bütün sorularınız için Netflix müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Netflix ile ilgili tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Netflix çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Genellikle çok sayıda sorun yaşayan uygulamalardan biridir. Şikayet sayısı yok denecek kadar azdır.

 

 

 

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 390 74 44

 

 

 

 

Arama Terimleri; Netflix canlı destek, Netflix müşteri temsilcisi, Netflix çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Netflix müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Netflix irtibat numarası, Netflix telefon numarası, Netflix iletişim numarası, Netflix müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin