Odeabank 2012 tarihinde faaliyet göstermeye başlamış bir şirkettir. Bank Audi önderliğinde kurulmuş olan bir isim olmuştur. Kurulduğu zamandan beri çok sayıda müşterisi ve çok sayıda banka işlemi bulunmaktadır. Bankanın merkezi Lübnan’da bulunmaktadır. Ticari, bireysel ve kurumsal bankacılık konusunda faaliyetler yürütmektedir. Banka ilk olarak Maslak’ta bir şube ile faaliyetlerine başlamıştır. Odeabank, hesap açma, hesap kapatma, kredi kartı, bireysel kredi, döviz işlemleri, kiralık kasa, konut kredisi gibi işlemlerinizi şubelerden kolayca yapmanız mümkündür. Odeabank direkt bankacılık hizmetlerini de web sitesinden sunmaktadır. Ayrıca mobil bankacılık şifresi alarak internet üzerinden banka hesaplarını kontrol etmeniz mümkündür. Kurulduğu zamandan beri birçok bankacılık hizmetine yön veren büyük bir firmadır. Diğer bankalar arasında en kişisel ve en güvenli banka olarak tarihe geçmiştir. Kişiye yönelik daha çok avantaj sağlayan Odeabank son derece kolaylık sağlayan bir bankadır. Odeabank firmasının Türkiye genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeleri görmek için işlemlerinizi yaptırmak için Odeabank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını ya da çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Banka ile ilgili diğer tüm işlemleriniz için Odeabank bize ulaşın formundan kolayca irtibat kurabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Odeabank müşterilerinin isteklerini son derece önemseyen bir bankadır. İsteyen her müşteri istediği yerden kolayca bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Odeabank ile ilgili tüm önerilerinizi ve sorularınızı Odeabank telefon numaralarını arayarak kolayca iletmeniz mümkündür. Müşterilerin problemleri ile yakından ilgilenen Odeabank, her bir bildirimi itina ile değerlendirerek müşteri yararına olacak olan her şeyi yakından takip eder.

0850 222 8444

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odeabank müşteri memnuniyetine çok önem veren bir bankadır. Her müşterinin bildirimi ile yakından ilgilenmektedir. Her müşteri Odeabank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak tüm bildirimlerini yapabilir. Odeabank ile ilgili her bildirim, öneri, istek, şikayetleriniz için Odeabank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Odeabank firması çok köklü bir firmadır. İlk kurulduğu zamanda bir iki tane şubesi bulunuyordu. Daha sonra birçok şube açmıştır. Müşteri odaklı çalışan Odeabank tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir.

444 84 44

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin