Odeabank çağrı merkezi numarası nedir? Türkiye’nin en yeni özel bankalarından biri olan Odebank, başarılı mevduat ve kredi politikaları ile Türkiye’de ilerlemeye devam ediyor. Özel bir banka olmasının yanı sıra, Türkiye’deki ilk dijital bankalardan biridir de aynı zamanda. Odeabank’ın şubesi olmasına rağmen, tüm işlemler internet üzerinden halledilebiliyor. Örneğin hesabınızı internet üzerinden açabilirsiniz, internetten para yatırıp, başka hesabınıza para çekebilirsiniz, normal bankalarda şubeden yapılan işlemlerin yüzde 90’ını Odeabank dijital internet şubesi aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Odeabank Nerede?

Odeabank’ın gerek İstanbul, gerekse İstanbul dışı pek çok şubesi bulunmaktadır. Bu sayede firmaya çok rahat ulaşım sağlamakta ve işlerinizi rahatlıkla halledebilmektesiniz. Her ne kadar büyük bir banka kadar Türkiye çapında binlerce şubeye sahip olmasa da yine de 16 ilde 47 şube ile faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Az önce de belirttiğimiz gibi, Odeabank herhangi bir şubeye ihtiyaç duymamaktadır, bu nedenle rahatlıkla şube olmadan da işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Odeabank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Odeabank’ta hesap açma işlemi çok kolaydır. Eğer hiç hesabınız yoksa, en yakın Odeabank şubesine gidip hesap açıyorsunuz. Bu işlemden sonra herhangi bir şekilde şubneye gitmenize gerek kalmıyor,  hesabınızı tamamen kendi mobil uygulaması üzerinden açabiliyorsunuz. Yani şube üzerinden vadesiz TL hesabı açtıktan sonra şubeye ihtiyaç duymadan USD veya vadeli hesaplar açabilirsiniz. Bu konuda şube ihtiyacı kesinlikle bulunmamaktadır.

Odeabank İletişim Numaraları 

Odeabank firmasıyla iletişim kurtmak için sizler için vermiş olduğumuz iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Bu adresler vasıtasıyla, firma ile iletişime geçebilir ve istediğiniz konuda tam destek alabilirsiniz. 

Odeabank Telefon Numarası: 444 8 444

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin