Okyanus Kolejleri, kaliteli ve başarılı bir eğitim imkanı sunmak, eğitimde fırsat eşitliği yaratma mottosuyla yola çıkmış özel bir eğitim kurumudur. Kaliteli bir eğitim sisteminin yanı sıra, yüksek eğitimli öğretmenlere de sahiptir. ‘’Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’’ sözünü başarılı bir şekilde hayata döken ender firmalardan biridir.  Okyanus Kolejleri’nde sizlerde çocuğunuzu eğitebilir ve kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz. 

Okyanus Kolejleri resmi merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Firmanın resmi adresine İstanbul’dan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında yine paylaştığımız adresleri kullanarak daha kapsamlı ve detaylı destek alabilirsiniz. Okyanus Kolejleri, yenilikçi ve sürekli olarak gelişen eğitim sistemini, hedef almaktadır. Bu kapsamda eğitim için kullanılan materyaller de son derece kaliteli ve moderndir. Kurumların hepsinde mutlaka akıllı tahta, derslerini daha iyi takip edebilmeleri için akıllı bilgisayarlar ve tabletler de hediye edilebilmektedir. Tüm bu materyaller, öğrencinin dersi çok daha iyi anlayıp başarılı olabilmesi için hazırlanmıştır. 

Okyanus Kolejleri, başarılı ve eşit bir eğitim olanağı sunmaktadır. Bu kolejden mezun olan çocuklar, çok daha iyi bir eğitim sistemi ile eğitilip, kaliteli bir çevreye de sahip oluyorlar. Okulun ücreti asla çok yüksek değildir, son derece cazip ve uygun bir fiyat sunulmuştur. Üstelik iki kardeşin okula kaydedilmesi halinde çok daha yüksek indirimler almak mümkün olmaktadır. 

Okyanus Kolejleri İletişim Adresleri

Okyanus Kolejleri ile iletişime geçmek için aşağıda bahsettiğimiz iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Okulun internet sitesine girebilir veya diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

Telefon Numarası: 0212 605 06 09

Okyanus Kolejleri Posta Adresi: Talat Paşa Cad. Aşık Veysel Mh. No:1 Esenkent – İSTANBUL

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin