Oppo müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Oppo şirketi daha yaşanabilir geniş imkanlı bir dünyada sürdürülebilir şirket olma vizyonu ile hizmet vermektedir. Oppo müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet sunmak ve her türlü konuda onların yanında olmak adına iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Oppo

Daha yaşanabilir bir dünyanın bir parçası olan sürdürülebilir bir şirket olma amacı ile yola çıkmışlardır. Şirketin ana misyonu ise insanların yaşamını teknolojik bir sanat yoluyla yüceltmektir. 2019 yılında şirket olarak avrupa pazarlarında yer alan ilk 5G telefon ile öne çıkmıştır.

Oppo Özellikleri

Dünya genelinde 5G özelliğini yürürlüğe sunan öncü markalardan  olan Oppo ileriyi gören teknoloji için çalışmaktadır. VOOC hızlı şarj patentine sahip olan Oppo müşterileri için teknolojilerini geliştirmenin yollarını aramaktadır. 65w Super VOOC hızlı şarj ile cihazınızın 35 dakikada tamamen şarj olmasına olanak tanır. Diğer yandan görüntüleme, fotoğraf çekimi kalitesi ile kendini öne çıkaran Oppo 3 kamera ve gece, gündüz teknolojisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Oppo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Oppo günümüz teknoloji şirketleri arasında yükselişe geçen firmalardandır. Farklı kanallar üzerinden online satış  hizmeti vermektedir. Oppo müşteri hizmetleri GSM, mail kanalı ve sosyal medya kanalları ile müşterilerinin iletişime geçmesine olanak tanımaktadır. Oppo şirketi aynı zamanda servis merkezleri ile müşterilerinin yardım ve destek taleplerini karşılamaktadır. Müşteri temsilcileri ile görüşmek için 0850 433 6776 no lu numarayı arayarak  resmi tatiller hariç, pazartesi-pazar günleri 9:00-18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Aynı zamanda kendi web sitesi üzerinden destek almanız mümkündür.

Oppo Şikayet

Aldığınız ürünlerin eksik, bozuk veya yanlış gelmesi gibi durumlar yaşadığınız zaman bu sorunu, şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

Oppo Şikayet Telefon Numarası – 0850 433 6776

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin