8 Ocak 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Orkun Işıtmak; yeni çağın yeni medyası olan YouTube platformunda içerik üreticisidir. Toplamda 6 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yani kısaca YouTuber’dir. 2009 yılından bu yana YouTube platformunda içerik üreten Orkun Işıtmak telefon numarası 2019 gibi Orkun Işıtmak’a ulaşabileceğiniz irtibat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

İlk önce çekmiş olduğu iskambil kartları ile illüzyon videoları ile YouTube platformunda yayınlarına başlayan Orkun Işıtmak; düzenli bir şekilde oyun videoları çekerek tanınırlığını arttırdı. Yaklaşık 2 yıl önce konseptini tamamen değiştiren Işıtmak, kanalına eğlence videoları çekmektedir.

Orkun Işıtmak, ortaöğretimini Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise halen İstanbul Üniversitesi’nde sürdürmektedir. 45.si düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde yılın en iyi Youtuber’i ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ayrıca ‘İyi Oyun’ isimli sinema filminde oynamıştır. Kanalındaki toplam izlenme sayısı 1 milyarı aşkındır.

Orkun Işıtmak ile telefonla görüşebileceğiniz bir gerçek Orkun Işıtmak iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Orkun Işıtmak İstanbul ilimizin Şişli semtinde yaşamaktadır. Orkun Işıtmak ın ev adresi maalesef belli değildir.

Orkun Işıtmak’a sosyal medya hesapları ve YouTube videolarının yorum bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: orkun ışıtmak iletişim bilgileri, orkun ışıtmak telefon no, orkun ışıtmak canlı destek hattı, orkun ışıtmak müşteri temsilcisi, orkun ışıtmak şikayet hattı, orkun ışıtmak çağrı merkezi iletişim telefon, orkun ışıtmak mesaj gönder, orkun ışıtmak destek hattı

10 YORUMLAR

  1. Sayın Orkun ısıtmak, iletişim bilgilerine benim numaram, eklenmiş, senin hayranların , sevenlerin , beni durmadan sen diye rahatsız ediyor, gecenin 3 ünde sabahın 5 inde . Lütfen bu konu ile ilgilenen, bu durum devam ederse, mahkemeye kadar gideceğim..

  2. Merhaba Orkun Abi,?
    Sizi severek izliyoruz ve sizinle iletişime geçmek istiyoruz.?
    Videolarınız çok güzel ve eğlenceli.
    Sizi seviyoruz Orkun Abi?

  3. Merhaba orkun abi ben Atahan seninle tanışmak istiyorum bende youtubeda senin gibi videolar çekmek istiyorum nasıl yapabileceğim hakkında bana yardım edebilir misin

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin