ozsanal-musteri-hizmetleri-irtibat
ozsanal-musteri-hizmetleri-irtibat

Özşanal Çağrı Merkezi; Özşanal popülerliğini koruyan mağaza zinciri olarak hizmet sağlıyor. Türkiye’nin farklı illerinde yer alan mağazalarında ev tekstili, elektronik,  mobilya gibi pek çok ürün gamına yer veriliyor. Özellikle de sunduğu ödeme seçenekleri sayesinde çok fazla tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.  Müşterileri genelde mağaza adreslerini sorgulamak, ürün ve fiyat bilgisi almak, ödeme işlemi yapmak gibi farklı konular için çağrı merkezi irtibat numarası araştırılıyor.

Özşanal Çağrı Merkezi irtibat numarasına ise hemen içeriğimizden ulaşmanız mümkündür. Sizler için Özşanal müşteri hizmetleri numarasına sitemizde yer verdik.

Özşanal Nedir?

Özşanal uzun süredir sektörde aktif hizmet veriyor. Peşinatsız ve kredi kartsız hizmet verdiği için çok tercih edilen adreslerden biridir.Mağazaları ise İzmir, Aydın, Manisa, Denizli ve Balıkesir illerinde yer alıyor. Bu illerin farklı ilçelerinde yer alan mağaza adresleri, ürün stoku, taksit ödeme, hukuksal işlemler gibi farklı konularda bilgi almak üzere çağrı merkezi irtibat numarasına ihtiyaç duyuluyor.

Eğer siz de Özşanal çağrı merkezi iletişim bilgilerini araştırıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. İçeriğimizin devamından hemen irtibat numarasına ulaşıp müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Özşanal Çağrı Merkezi İrtibat

Özşanal çağrı merkezi irtibat bilgilerini sizler için araştırdık. Öneri, istek, şikayet ya da talepleriniz için hemen irtibat numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İrtibat numarası 0850 811 55 55’dir. Hafta içi ya da hafta sonu ihtiyaç duyduğunuz her anda anında ulaşmanız mümkündür.

Özşanal ve benzeri diğer özel kuruluşların, kamu kurumlarının, alışveriş sitelerinin tüm çağrı merkezi irtibat numaralarına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler için tüm şirketlerin, markaların ya da işletmelerin müşteri hizmetleri irtibat numaralarına yer vermeye özen gösteriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin