Pandemi telefon numarası, müşteri hizmetleri çağrı merkezi bilgileri nelerdir? Pandemi, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sloganı ile günümüzde birçok kişi tarafından bilinmektedir. Hasta memnuniyetini ön planda tutan bu firma Türkiye ve dünya da değişik bir yöntemle özel sağlık ve sağlık turizmi hizmeti vermektedir. Profesyonel sağlık ekibi ve hekimleri ile günümüzde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İki ana başlık altında çalışan bu firma estetik ve diş güzelliği konusunda hizmet vermektedir.

Pandemi

Merkezi Ataköy7-8-9-10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. Ataköy Towers A blok D:56 Kat:2 İstanbul, Bakırköy olan bu firma şimdiye kadar 15 yılı aşkın engin tecrübesi, 2000’den fazla başarılı operasyonu 240’tan fazla memnun müşterisi ve 130’u aşkın profesyonel danışmanı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Pandemi firması iki farklı merkeze odaklı hizmet sunmakta olup bunlar; estetik merkezi ve diş sağlığı merkezidir. Bunları sizler için sıralayacak olursak eğer, Estetik Merkezinde;

 1. Göğüs Bölgesi Estetiği,
 2. Yüz Bölgesi Estetiği,
 3. Vücut Bölgesi Estetiği,
 4. Medikal Estetik, şeklinde sıralayabiliriz.

Diş Sağlığı Merkezini ise;

 1. Invisalign Tedavisi,
 2. Diş Beyazlatma,
 3. Diş Taşı Temizliği,
 4. Diş implantı,
 5. Estetik Gülüş Tasarımı,
 6. Estetik Diş Dolgusu,
 7. Zirkonyum Porselen Kaplama,
 8. Laminate Porselen Kaplama,
 9. Ortodonti Tel Tedavisi ve,
 10. Diş Mücevheri, hizmetleri vermektedir.

Bunların arasından en çok merak edilen kuşkusuz ortodonti tel tedavisidir. Peki bu ordotonti tel tedavisi nedir? Bildiğimiz gibi tüm dişler ne yazık ki mükemmel bir görünüme sahip olmuyor. Bu süreçte ise bu tedavi uygulanıyor. Dişlerin ön tarafına kareye benzer şekilde olan braket ismi verilen, küçük ve paslanmaz çelikten elde edilmiş malzeme tutturulur. Ardından arasından diş telleri geçirilir. Bu diş tellerinin desteği ile çapraşık ve kötü görünüme sahip olan dişler düzelir. Ayrıca yukarıda yer alan tüm diğer konularla ilgili detaylı bilgi alabilmek için BURAYA tıklayınız.

 Pandemi Telefon Numarası

Hastaları ile birebir iletişimde olunması gereken bir sektörde iseniz muhakkak ki 7/24 açık bir müşteri temsilcisine ihtiyaç duyacaksınız. Pandemi de müşterileri ile bu kanallar aracılığıyla iletişim halinde kalmaktadır. Yukarıda yer alan tüm hizmetlerle ilgili aklınızda olan her türlü sorun için  +90 546 639 76 16 bu numarayı arabilir ve sorunsuz bir şekilde bilgilendirme, destek alabilirsiniz. Ayrıca telefon üzerinden değil de e-posta üzerinden hizmet almak istiyorsanız eğer, bu firma sizlere o imkanı da sağlamaktadır. Bunun için info@pandemi.com.tr adresine mail atmanız yeterlidir.

Pandemi Şikayet

Sağlık sektöründe kuşkusuz şikayetler çok önemli olup erken zamanda müdahale edilmesi gereklidir. Tüm bunlara önem gösteren Pandemi firmasıyla ilgili tüm şikayet ve sorunlarınızı aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden iletebilir ve destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfamızda yer alan yorumlar kısmında deneyimlerinizi ve firmayla ilgili şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.  Ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmaların müşteri temsilcisi bilgileri ve hakkında bilgi almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin