Papara, yüklemeli kart niteliğinde olan bir kart türüdür. Papara kart çoğu müşterinin olmazsa olmazı kartıdır. Elektronik ortamda para işlemleri ve ödeme işlemlerini kolayca yapabileceğiniz bir kart türüdür. 7/24 sorunsuz biçimde para göndermeye yarayan ve muhteşem indirimleri ile göz dolduran avantajları bulunmaktadır. ‘Paradan iyisi Papara’ sloganı ile ün kazanmış olan kart, büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Papara kart ile ilgili tüm işlemleriniz için iletişim kanalları ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Papara kart ile yapacağınız birçok alışverişler büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bazı dönemlerde yapılan harcamalar sonrasında harcama tutarının bir kısmını geri ödemektedir. Mesela belirtilen bir tarih arasında sinema bileti alan kişiler ya da kozmetik ürünü alan kişilerin harcadıkları tutarın yarısı karta geri ödenir. Bunun gibi daha birçok avantajı vardır. Kozmetik, kitap, mağaza, giyim, sinema, kahve ve daha birçok alışverişlerde büyük indirimler müşterileri bekliyor olacak. Ancak bu avantajların yeri ve zamanı sürekli değişir. Bu nedenle kayıt olduktan sonra sürekli takip etmekte yarar var. Ayrıca Papara kart tamamen ücretsiz ve aidatsızdır.

Papara İletişim Kanalları

Papara kart büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle öğrenci olan müşteriler için birçok fırsat vardır. Kitap, otopark, yiyecek, kozmetik, kahve ve daha birçok alanda indirimler sağlayan Papara kart yoğun ilgi görmüştür. Diğer yandan avantajlardan faydalanmak isteyen herkes kolay bir şekilde kayıt oluşturduktan sonra kart başvurularını yapabilirler. Başvuru sonrasında Papara karta başvuru yapılır ve kısa zaman içinde kart çıkar. Papara kartı ile ilgili tüm işlemleriniz için Papara kart web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer yandan irtibat kurmak için Papara iletişim kanalı olan Papara müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilirsiniz.

Papara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Papara kartına başvuru yapma, kart sorunları, alışveriş sorunları, puan sorgulama, kayıt işlemleri ile ilgili sorunlar ve daha birçok işlem için Papara müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Kart geçen yerler, başvuru işlemleri ve daha birçok işlem için kullanılan Papara kart, müşterilerine büyük kazançlar sağlamaktadır.

0850 340 03 40

2 YORUMLAR

  1. Paribu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu | Çağrı Merkezi

    […] vermektedir. Üyelerinin hesaplarına varlık yatırabilmesi için EFT/havale, kredi kartı ve papara gibi yatırma yöntemleri ile hizmet vermektedir. Paribu müşterilerine mail kanalı ile ve […]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin