Paribu müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Paribu yüksek hacimli dijital kripto para platformudur. CEO’su Yasin Oral olan Paribu  14 Şubat 2017 tarihinde kullanıcılarının kullanımına açılmıştır. Paribu, Türk Lirası ile dijital para alış ve satış işlemleri gerçekleştirilen kripto para borsasıdır. Paribu müşterilerine daha etkin ve kaliteli şekilde hizmet vermek ve her türlü konuda onlara  yardım etmek için, iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Paribu

Türk Lirası ile 7 gün 24 saat dijital varlık yani kripto para alım veya satım yapmanıza imkan sağlayan kripto para borsasıdır. 600 binden fazla kullanıcıya sahip olan Paribu aylık 8000 destek mesajına ve 800 den fazla destek aramasına ortalama 7,5 dakikada hizmet vermektedir.

Paribu Başarıları

2017 Aralık ayında toplam 5800 Bitcoinlik hacime ulaşan Paribu, CoinMarketCap-World listesinde 16. sırada boy gösterdi. İlerleyen dönemlerde 2020 yılında ise 9900 Bitcoinlik hacim ile öne çıktı. 4 Mayıs 2020 tarihinde 12 milyon dolarlık HOT hacmiyle bu kripto paranın hacim sıralamasında dünya lideri oldu. Mayıs 2020 tarihinde ise 1,4 milyon dolarlık CHZ hacmiyle dünyada ikinci sırada yer aldı.

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Türkiye’de tamamen yasal olarak faaliyet gösteren Paribu, gerekli mercilerce tamamen izinler alınarak açılmış olup denetlenmektedir. Türkiye’nin yüksek hacme sahip kripto varlık borsası olan Paribu İOS ve Android platformunda kullanıcılarına hizmet vermektedir. Üyelerinin hesaplarına varlık yatırabilmesi için EFT/havale, kredi kartı ve papara gibi yatırma yöntemleri ile hizmet vermektedir. Paribu müşterilerine mail kanalı ile ve müşteri hizmetleri destek telefon numarası ile destek vermektedir. Paribu müşteri hizmetlerinden destek almak için [email protected] ve müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 303 6000‘nı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Paribu Şikayet

Herhangi bir sorun yaşadığınızda veyahut şikayetiniz olma durumunda, şikayeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

Paribu Şikayet Telefon Numarası – 0850 303 6000

2 YORUMLAR

  1. […] paralarda olduğu gibi kazanmak, üretmek veya ticaretini yapmak. Bitcoin hesabı açmak için Paribu, Binance gibi platformlar […]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin